Hlavní navigace

Služba ha-loo® Centrála do testovacího komerčního provozu

[Tisková zpráva] ha-loo® Centrála - profesionální ústředna, která nic nestojí. Osmdesát osm telefonních linek pod jediným účtem! Virtualita v praxi.

Sdílet

Ostrava 19.listopadu 2008 Telekomu­nikační skupina ha-vel® s celostátní působností přichází na trh s další novinkou – dne 25.11.2008 uvádí do komerčního testovacího provozu službu ha-loo® Centrála. S touto službou získá uživatel možnost mít pod jediným ha-loo® účtem až 88 klapek, které se budou chovat jako standardní telefonní linky.

Především firemním zákazníkům umožní ha-loo® Centrála využívat nejen výhody levného volání přes internet, ale i funkcí profesionální virtuální ústředny. Především už nebude třeba aktivovat pro každý telefonní přístroj samostatný ha-loo® účet a složitě hlídat stav kreditu či sledovat výpisy hovorů. ha-loo® Centrála zaznamenává všechny hovory a díky tomu získá klient dokonalý a podrobný přehled o všech uskutečněných hovorech, což umožní poměrně snadno optimalizovat náklady na volání ve firmě.

Samozřejmostí je přesměrování hovorů, upozornění na zmeškané hovory nebo hlasovou schránku, což minimalizuje ztracené hovory od zákazníků. Příjem a odeslání faxů se děje tím nejjednodušším způsobem – ve formátu PDF. Jako PDF jej odešlete, jako PDF jej přijmete.

Co je ovšem podstatné – to vše telekomunikační skupina ha-vel® nabízí bez investic do drahého hardware. Uživatel služby ha-loo® Centrála nepotřebuje ústřednu, nepotřebuje fax. Službu si prostě zdarma aktivuje a pak už jen platí to, co opravdu provolá. Hovory v rámci sítě jsou samozřejmě zdarma. Více informací naleznete na stránkách www.ha-loo.cz.

S novou, komerčně nasazenou službou ha-loo® Centrála se můžete podrobněji seznámit i na konferencích pro odbornou veřejnost ha-vel® Days 2008, které v prostorách pražského hotelu Diplomat (25. 11. 08) a brněnského Bobycentra (27. 11. 08) uspořádá v listopadu Telekomunikační skupina ha-vel®.

Nosným pilířem konferencí bude mimo jiné představení produktů kanadské společnosti DragonWave® Inc., která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů vysokorychlostních mikrovlnných pojítek.

Telekomunikační skupina ha-vel® je autorizovaným servisním partnerem kanadské společnosti DragonWave® Inc. a poskytuje profesionální servis po celou dobu trvání služby. Více informací o společnosti i jejích produktech lze nalézt na www.ha-vel.cz, nebo volejte telefonní číslo +420 552 305 305.

Detaily o konferenci ha-vel® Days 2008 a možnost přihlášení naleznete na stánce http://www.ha-vel.cz/days2008

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).