Hlavní navigace

Služba Videopohlednice.cz rozšiřuje svou nabídku

[Tisková zpráva] Videopohlednice nyní umožnují zasílání přání i k příležitostem jako jsou svátky, narozeniny, valentýnská přání i jakákoli přání k různým příležitostem. Čeští internetoví uživatelé poslali prostřednictvím této on-line služby přes 170 000 vánočních a novoročních videopohlednic.

Sdílet

Praha, 31. ledna 2008 – Po úspěšném zahájení své činnosti v prosinci loňského roku rozšířila nyní služba Videopohlednice.cz (www.videopoh­lednice.cz) výrazně svou nabídku videopohlednic.

Během prvních tří týdnů existence této služby čeští internetoví uživatelé poslali více než 170 000 vánočních a novoročních videopohlednic. Tvůrce této služby, česká společnost FunPower s.r.o., která se věnuje vývoji webových služeb, nyní přichází s rozšířenou nabídkou nových videopohlednic pro další speciální příležitosti, jako jsou den sv. Valentýna (14. únor), narozeniny a jmeniny, a nabízí i možnost zasílat nejrůznější přáníčka partnerům či blízkým k jakýmkoliv jiným příležitostem.

Služba Videopohlednice.cz umožňuje uživatelům jednoduše vytvořit videopohlednici z předpřipravených pozadí, textů a videí.

Kromě videí přístupných přímo ze služby Videopohlednice.cz, si mohou uživatelé připojit k vybrané pohlednici své vlastní video, nebo si mohou vybrat z několika tisíc videosnímků na videoserveru N-JOY.CZ (www.n-joy.cz) společnosti Fun Power. Každé video na portále N-JOY.CZ je tak možné jedním klinutím přeměnit na videopohlednici.

Po vytvoření videopohlednice může uživatel prostřednictvím integrovaného e-mailového rozhraní svou hotovou videopohlednici okamžitě odeslat libovolnému počtu uživatelů.

Služba Videopohlednice.cz je pro všechny uživatele zcela bezplatná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).