Hlavní navigace

Služba WEB PLUS nabízí zdarma reklamu v ceně 4000,-Kč

[Tisková zpráva]

Sdílet

Služba WEB PLUS nabízí zdarma reklamu v ceně 4000,–Kč

INTERNET OnLine, internetová divize ČESKÉHO TELECOMU a.s., ve spolupráci s reklamní agenturou M.I.A. připravil v těchto dnech pro všechny nové uživatele služby WEB PLUS benefit v podobě účtu ve výměnném bannerovém systému Kvantum se základním vkladem v hodnotě 4 000,–Kč.

Kvantum je výměnný systém internetové reklamy, který zajišťuje vzájemné zobrazovaní inzerce na www stránkách všech svých členů s garantovaným minimálním poměrem zobrazení 5:4. Znamená to, že za 5 zobrazení cizí reklamy na vlastních stránkách získává zákazník možnost uveřejnit svou reklamu na 4 cizích stránkách. Využívání této služby je pro členy systému Kvanta zdarma. V případě zájmu a potřeby zákazníků lze imprese dokoupit a tím podpořit vlastní podnikatelské aktivity v prostředí českého Internetu. Klient služby WEB PLUS tak získává možnost dalšího efektivního využití vynaložených prostředků.

INTERNET OnLine má službu WEB PLUS zařazenou ve svém portfoliu již od roku 1999. Na konci minulého roku nabídl svým zákazníků novou verzi pro operační systémy Linux i Windows NT. WEB PLUS obsahuje nejen grafické a logické úpravy WWW rozhraní pro správu serverů, souborů, databází a grafického vyhodnocení návštěvnosti, ale také umožňuje nové nastavení a konfigurace. Všichni tvůrci internetových stránek mohou díky službě WEB PLUS také nabízet přístup ke svým www prezentacím přes WAP a umožnit tak uživatelům zobrazování stránek Internetu přímo na displeji jejich mobilních telefonů.

Tímto benefitem v podobě členství v reklamním systému KVANTUM připravil INTERNET OnLine všem novým zákazníkům WEB PLUS další rozšíření služby, která je v současné době v prostředí Internetu velmi žádaná. Zákazník získává mimo základních vlastností služby další vysoce kvalitní nastroj efektivní reklamy. Umožňuje nejen zvýšení příjmů zákazníka z komerčních kampaní na vlastních www stránkách, ale i příležitost zdarma inzerovat na přibližně 400 serverech tohoto systému (mezi nejznámější patří www.Quick.cz, www.finance.cz, www.albumcity.cz, www.svetnamodro­.cz atd.).