Hlavní navigace

Služby Datartu loni ušetřily jeho zákazníkům více jak 12 000 000 korun

[Tisková zpráva] Přibližně 12 miliónů korun navíc by zákazníci prodejen Datartu a e-shopu Datart.cz museli v roce 2009 zaplatit za dopravu velkých spotřebičů, pokud by se rozhodli nakupovat u jiného prodejního řetězce. Další milióny by si připlatili za odbornou instalaci těchto spotřebičů a ekologickou likvidaci jejich předchůdců. Zatímco Datart tyto služby poskytuje svým zákazníkům zcela zdarma, konkurence je buďto zpoplatňuje částkami od 199 do 399 korun, nebo je vůbec nenabízí. Datart tak opět potvrdil opravdovou bezkonkurenčnost své nabídky služeb, zohledňujících v prvé řadě potřeby a komfort jeho zákazníků.

Sdílet

Dopravou a instalací velkých spotřebičů zdarma šetří Datart svým zákazníkům podstatně náklady na pořízení nového spotřebiče. Bez jakýchkoli dalších příplatků pracovníci Datartu navíc odvezou nejenom obal od nového spotřebiče, ale také spotřebič starý, u kterého se postarají o jeho ekologickou likvidaci. Což je opět služba, která je u srovnatelných obchodních řetězců a e-shopů zpoplatněna. Celkově pracovníci Datartu loni na cestách s velkými spotřebiči najezdili 1 307 000 km a ušetřili tak svým zákazníkům odhadem skoro 3 milióny korun za pohonné hmoty.

Instalací spotřebičů jako jsou pračky, myčky či televizory přitom Datart dále šetří svým zákazníkům kromě peněz i čas. Vyškolenému personálu zabere odborná instalace těchto přístrojů v průměru dvacet minut, po bytě se pohybují v návlecích a odvezou si s sebou jak obal od nového spotřebiče, tak v případě zájmu i starý spotřebič. Doprava a instalace nového spotřebiče je tak pro zákazníky Datartu zcela bezproblémovou, odpadá dokonce i nutnost následného úklidu, protože uklízet jednoduše není co. Celkem díky instalacím loni ušetřil Datart svým zákazníkům 15 000 hodin času, což odpovídá zhruba 350 pracovním týdnům, které pracovníci Datartu „odpracovali“ za své zákazníky. Přímí konkurenti Datartu přitom základní instalaci spotřebičů nenabízejí vůbec.

Dopravu velkých spotřebičů poskytuje Datart svým zákazníkům zdarma po celém území České republiky již od roku 1998, tedy dvanáct let. Stejně dlouho nabízí u těchto spotřebičů kromě dopravy i instalaci zdarma. A od roku 2001 mohou zákazníci Datartu využívat i nabídky ekologické likvidace starého spotřebiče, včetně odvozu od zákazníka, a to opět zcela zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).