Hlavní navigace

Generálním ředitelem společnosti SMART Comp. a.s. byl jmenován Ing. Aleš Padrta

[Tisková zpráva] Brno, 16. června 2010 - Představenstvo společnosti SMART Comp. a.s. dne 1.6.2010 jmenovalo do funkce generálního ředitele Ing. Aleše Padrtu.

Sdílet

Hlavním úkolem nového generálního ředitele je zvýšení efektivity a flexibility interních procesů s cílem naplnění komerčních záměrů společnosti. Tímto krokem si vytváří představenstvo větší prostor k strategickému rozvoji společnosti a k zajištění potřebných zdrojů pro další expanzi. Ing. Aleš Padrta vystudoval fakultu elektrotechnickou VUT v Brně, obor elektronika a sdělovací technika. Před nástupem do společnosti SMART Comp. a.s. pracoval v oblasti zaměřené na telekomunikace a IT, kde prošel od technických pozic, přes produktový management a marketing až do vrcholového managementu.

„Pan Padrta předvedl za dobu, co pracuje v naší společnosti potřebné znalosti a dovednosti. Zcela otevřeně můžeme říct, že se jedná o člověka, jehož cenné schopnosti a dlouholeté zkušenosti mohou posunout jak naši společnost, tak lidi v ní směrem kupředu,“ řekl k jmenování Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje, a dodal: „Jsem přesvědčen, že nám Aleš již velice brzo ukáže svůj potenciál a přínos pro společnost.“