Hlavní navigace

SMART Comp. a. s. rozšiřuje síť nové generace a svoji platformu nabízí dalším partnerům

[Tisková zpráva] Brno, 17. února 2011 – SMART Comp. a. s., provozovatel metropolitní sítě NETBOX®, buduje vysokorychlostní sítě další generace (označované jako Next Generation Access – NGA) a do českých domácností přináší služby bez jakýchkoliv datových a rychlostních limitů. Partnery při výstavbě NGA sítí jsou jak stávající telekomunikační operátoři, tak finanční skupiny, hledající nové příležitosti ke zhodnocení svých prostředků.

Sdílet

Společnost SMART Comp. a. s. se v posledních letech intenzivně po­dílí na vývoji českého telekomunikačního prostředí a dnes pozoruje nevyužité pří­ležitosti nejen na fixním, ale současně i na mobilním trhu. „K využití těchto příležitostí v současné době aktivně vyhledáváme nová strategická partnerství, která umožňují jejich potenciál efektivně přeměnit nejen v dobrou investici, ale především v posílení konkurenčních výhod pro zúčastněné partnery,“ řekl Aleš Padrta, generální ředitel společnosti.

 

Mezi oblasti, kde SMART Comp. a. s. spatřuje nové příležitosti patří především nové směry při výstavbě tele­komunikačních sítí NGA, zejména pak v konceptech FTTB a FTTH. Mezi objekty zájmu patří také služby s využitím synergií mezi fixním a mobilním světem. Zde všude chce SMART Comp. a. s. poskytovat kvalitní služby s důrazem na atraktivní obsah ve vysoké kvalitě a jednoduché ovládání pro koncové uživatele. Cílem je umožnit partnerům využít potenciálu sítě, která technologicky převyšuje stávající metalické a bezdrátové systémy.

 

„Naše firma disponuje zkušeným týmem odborníků, který vyvíjí zcela unikátní telekomunikační platformu. Jsme přesvědčeni, že s ní budeme dlouhodobě udávat směr v poskytovaní služeb na trhu v České republice,“ doplnil plány společnosti Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování.

 

V současné době je tato platforma využívána v sítích mnoha společností z růz­ných regionů ČR. Její vlastnosti a jedinečné služby využívají desítky tisíc klientů.

 
 
 

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikač­ní optické sí­tě  NETBOX®  ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín, Opava a Nový Jičín. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Síť NETBOX® poskytuje spolehlivé služby internetu, telefonování (VoIP) a digitální televize (IPTV) s mnoha rozšiřujícími funkcemi (VOD – videopůjčovna, PVR – videorekordér, HD – vysoké rozlišení, atp.). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).