Hlavní navigace

Spol. SMART Comp. a.s. nabízí novou službu: NETBOX Videopůjčovna

[Tisková zpráva] NETBOX Videopůjčovna je novinkou v portfoliu služeb společnosti SMART Comp. a.s., kterou mohou využívat zákazníci NETBOX TELEVIZE a cenově zvýhodněných balíčků obsahujících službu NETBOX TELEVIZE již od 1. června 2008

Sdílet

Brno, 1. červen 2008 – Společnost SMART Comp. a.s., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, zařadil do svého portfolia služeb novinku, kterou je NETBOX Videopůjčovna, jejíž databáze filmů čítá několik desítek žádaných titulů různých žánrů.

Na stránkách NETBOX.cz najdete všechny dostupné informace k jednotlivým filmům, od originálního názvu filmu přes jeho český ekvivalent, anotaci a doprovodný image až po detaily jako jsou údaje o délce trvání filmu v minutách či jeho jazyková verze. Filmy jsou přehledně seřazeny podle žánrů, novinek nebo sledovanosti filmu. Fulltextové vyhledávání v databázi filmů je samozřejmostí.

Zákazník si film objednává přímo z pohodlí svého domova na televizi přes rozhraní set-top boxu. Pro spuštění filmu je potřeba zadat unikátní PIN nákupu, který zákazník obdržel při aktivaci služby NETBOX TELEVIZE nebo NETBOX BALÍČEK obsahující službu NETBOX TELEVIZE technikem nebo jako součást samoinstalačního balíčku. Filmy jsou nabízeny v plné DVD kvalitě včetně více jazykových verzí a titulek. Současně je možné tituly sledovat opakovaně po dobu platnosti objednávky, která je dnes stanovena na 24 hodin.Vide­opůjčovna umožňuje klasické přetáčení filmu, zrychlený posun, zastavení obrazu i výběr kapitol. Zákazník si může zkontrolovat filmy, které si objednal prostřednictvím informačních stránek Moje konto, kde se mu zobrazují i další informace, jako jsou například přehled služeb NETBOX, které využívá, aktuální akční nabídky nebo novinky v nabídce služeb.

„Technicky si zákazník film nestahuje na svoje zařízení, ale sleduje stream, který se přehrává ze serveru naší společnosti určenému výhradně pro zajištění provozu videopůjčovny v okamžiku jeho objednání prostřednictvím set-top boxu. Toto řešení včetně podmíněného přístupu a šifrovaného přenosu dat nejlépe splňuje požadavky poskytovatele filmového obsahu na ochranu autorských práv k dílům, které filmotéka obsahuje,“ řekl Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje společnosti SMART Comp. a. s..

Dostupnost
NETBOX Videopůjčovna je dostupná všem zákazníků služeb NETBOX TELEVIZE a cenově zvýhodněné služby NETBOX BALÍČEK, jejímž obsahem je vysokorychlostní internet, digitální televize a VoIP telefon. Klient má službu automaticky k dispozici bez toho, aby podepisoval novou smlouvu či dodatek.

Cena
Filmy v databázi NETBOX Videopůjčovny jsou nyní dostupné po dobu 24 hodin, po tuto dobu si zákazník může film přehrát opakovaně. Cena je stanovena na 30 nebo 45 Kč za jeden film, nabídka obsahuje zkušební tituly zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).