Hlavní navigace

Společnost SMART Comp. a. s. výrazně navýšila rychlosti internetových služeb NETBOX, ceny tarifů zůstávají nezměněny

[Tisková zpráva] Internetové tarify NETBOX Optimum, Favorite, Perfect a Premium jsou od 1. června 2008 výrazně rychlejší. V celkové nabídce služeb NETBOX Internet došlo k průměrnému navýšení příchozí rychlosti o 3 Mb/s, klienti mohou využívat internet o příchozí rychlosti až 15 Mb/s.

Sdílet

Brno, 1. červen 2008 – Společnost SMART Comp. a.s., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, oznamuje navýšení příchozích rychlostí internetových tarifů NETBOX Optimum, Favorite, Perfect a Premium. Od 1. června 2008 mohou klienti služeb NETBOX Internet využívat internet o rychlosti až 15 Mb/s namísto původních 8 Mb/s. Navýšení rychlosti zmíněných tarifů je navíc spojeno s časově limitovanou akční nabídkou 3 měsíců za 50% ceny měsíčního paušálu, která je určena novým zákazníkům za podmínek uvedených na webových stránkách společnosti. Navýšení rychlosti spolu s akční nabídkou jsou jednou z forem dárku klientům služeb NETBOX ku příležitosti výročí 10ti let od založení společnosti SMART Comp. a.s., které společnost v roce 2008 slaví.

Síť NETBOX je dimenzována na rychlost až 100 Mb/s ke klientovy a to zejména z důvodů, že umožňuje přenos digitální televize a tím i nabídku cenově zvýhodněných balíčků služeb NETBOX. V současné době nemá kolem 30% zákazníků možnost plně využít služby NETBOX TV z důvodu technických úprav na síti, která bude do konce roku 2008 komplexně vylepšena a umožní tak přístup k ucelené nabídce služeb NETBOX, tedy vysokorychlostnímu internetu, digitální televizi a VoIP telefonu všem klientům.

„Služby NETBOX si již vytvořily pověst vysoké kvality za výhodnou cenu, což je výsledkem dlouhodobé strategie firmy a její nabídky směrem k zákazníkům. Navýšení rychlosti je další krok k využití potenciálu optické sítě a spolu s akční nabídkou zaručuje službám NETBOX velmi dobrou konkurenceschop­nost,“ řekl Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje společnosti SMART Comp. a. s. a dodal: „Vzhledem k robustnosti sítě NETBOX můžeme naše zákazníky ujistit, že jsme do budoucna připraveni nabízet nejen stále vysoce konkurenceschopné ale i nové, technologicky náročné služby. Příkladem je nově spuštěná NETBOX videopůjčovna, připravujeme televizní vysílání ve vysokém rozlišení tzv. HD TV (High definition TV).“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).