Hlavní navigace

Společnost SMART Comp. a. s. výrazně navýšila rychlosti internetových služeb NETBOX, ceny tarifů zůstávají nezměněny

[Tisková zpráva] Internetové tarify NETBOX Optimum, Favorite, Perfect a Premium jsou od 1. června 2008 výrazně rychlejší. V celkové nabídce služeb NETBOX Internet došlo k průměrnému navýšení příchozí rychlosti o 3 Mb/s, klienti mohou využívat internet o příchozí rychlosti až 15 Mb/s.

Sdílet

Brno, 1. červen 2008 – Společnost SMART Comp. a.s., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, oznamuje navýšení příchozích rychlostí internetových tarifů NETBOX Optimum, Favorite, Perfect a Premium. Od 1. června 2008 mohou klienti služeb NETBOX Internet využívat internet o rychlosti až 15 Mb/s namísto původních 8 Mb/s. Navýšení rychlosti zmíněných tarifů je navíc spojeno s časově limitovanou akční nabídkou 3 měsíců za 50% ceny měsíčního paušálu, která je určena novým zákazníkům za podmínek uvedených na webových stránkách společnosti. Navýšení rychlosti spolu s akční nabídkou jsou jednou z forem dárku klientům služeb NETBOX ku příležitosti výročí 10ti let od založení společnosti SMART Comp. a.s., které společnost v roce 2008 slaví.

Síť NETBOX je dimenzována na rychlost až 100 Mb/s ke klientovy a to zejména z důvodů, že umožňuje přenos digitální televize a tím i nabídku cenově zvýhodněných balíčků služeb NETBOX. V současné době nemá kolem 30% zákazníků možnost plně využít služby NETBOX TV z důvodu technických úprav na síti, která bude do konce roku 2008 komplexně vylepšena a umožní tak přístup k ucelené nabídce služeb NETBOX, tedy vysokorychlostnímu internetu, digitální televizi a VoIP telefonu všem klientům.

„Služby NETBOX si již vytvořily pověst vysoké kvality za výhodnou cenu, což je výsledkem dlouhodobé strategie firmy a její nabídky směrem k zákazníkům. Navýšení rychlosti je další krok k využití potenciálu optické sítě a spolu s akční nabídkou zaručuje službám NETBOX velmi dobrou konkurenceschop­nost,“ řekl Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje společnosti SMART Comp. a. s. a dodal: „Vzhledem k robustnosti sítě NETBOX můžeme naše zákazníky ujistit, že jsme do budoucna připraveni nabízet nejen stále vysoce konkurenceschopné ale i nové, technologicky náročné služby. Příkladem je nově spuštěná NETBOX videopůjčovna, připravujeme televizní vysílání ve vysokém rozlišení tzv. HD TV (High definition TV).“