Hlavní navigace

Smart DataBox od T-Systems řeší problematiku datových schránek

[Tisková zpráva] Společnost T-Systems Czech Republic a.s. vyvinula řešení pro podporu systému datových schránek ve formě doplňkových služeb pro komunikaci s informačním systémem datových schránek, bezpečným archivem a zajištěním celého životního cyklu dokumentů. Tyto doplňkové služby jsou plně v souladu se systémem datových schránek, které jsou od 1. listopadu letošního roku v plném provozu.

Sdílet

Služba Smart DataBox snadno řeší problematiku ukládání dokumentů, které v datových schránkách standardně zůstávají 90 dní a následně je třeba tyto dokumenty bezpečně uložit a umožnit nad nimi řízené procesy. Řešení od T-Systems umožňuje precizní práci s přijatou korespondencí z datové schránky, přesně řízené procesy, které zaručí vysokou bezpečnost a dostupnost dokumentů, a v neposlední řadě také výhodnou cenu a bez nutnosti investic zákazníka.

Smart DataBox nabízí snadné ovládání, rychlou odezvu služby a vysoký stupeň bezpečnosti uložených dat obdobně jako v bankovních systémech. Služba Smart DataBox je vhodná pro všechny právnické osoby, které mají ze zákona povinnost komunikovat přes datovou schránku.

Více informací o řešení Smart DataBox na www.t-systems.cz.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2008 činily výnosy společnosti přes 2,9 miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 46.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2008 činily přibližně 11 miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetové stránce www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).