Hlavní navigace

SmartBUILDING: nový informační systém pro řízení i těch

[Tisková zpráva] SmartBUILDING je novinka od společností S&T CZ a SAP, která umožňuje stavebním organizacím včetně developerů řídit i ty nejsložitější stavební projekty. SmartBUILDING řídí veškeré organizační a obchodní procesy od majetkového a finančního účetnictví až po controlling, nákup a prodej.

Sdílet

PRAHA, 10. května 2007 – Technologická společnost S&T CZ a společnost SAP uvádí na trh informační systém SmartBUILDING. Tato novinka na trhu softwaru pro stavebnictví umožňuje spolehlivě řídit i ty nejnáročnější stavební projekty jak po stránce organizační, tak i obchodní. Významným rysem řešení SmartBUILDING je podpora nejen jednotlivých stavebních projektů, ale i těch náročných developerských. Základem celého systému je softwarová platforma SAP. Koncepce řešení byla dnes představena veřejnosti v rámci akce SAP Infoden STAVEBNICTVÍ v pražském hotelu Jalta.

Jedinečnost řešení SmartBUILDING tkví v kombinaci informačního systému pro komplexní řízení stavebních procesů s platformou SAP, která zajišťuje běh veškerých obchodních procesů. „SmartBUILDING pomáhá firmám řídit náročné a mnohdy i velmi složité stavební projekty. Pomůže se všemi fázemi stavebních projektů od jejich plánování, kontroly financování až po materiálové hospodaření, odbyt a účetnictví,“ řekl Miloš Špaňhel, ředitel divize SAP společnosti S&T CZ.

Základem informačního řešení SmartBUILDING je softwarová platforma SAP All-in-One. Standardní moduly byznys řešení společnosti SAP jako účetnictví, majetek, controlling a další jsou rozšířeny o nástroje plně podporující řízení veškerých stavebních procesů, především rozpočtování, kalkulace a projektové řízení.

Funkce řešení SmartBUILDING je možné dále rozšiřovat. „Lze aktivovat buďto další funkce již užívaných komponent, nebo využít mnoho dalších aplikací a technologií od společnosti SAP – například aplikaci SAP NetWeaver Business Intelligence či modul podnikového portálu,“ řekl Milan Voleman, Teritorry Sales Executive pro oblast stavebnictví společnosti SAP.

Mezi další výhody řešení SmartBUILDING patří možnost využití moderních technologií zabudovaných v řešení SAP All-in-One, které patří mezi prověřené a spolehlivé aplikační prostředí. Lze těžit z jeho mezimodulárních integračních vazeb, nástrojů údržby a administrace systému či analytických funkcí. Zákazníci dále získají veškerou podporu nadnárodní společnosti SAP, která patří mezi lídry ve svém oboru.

Klíčové výhody systému SmartBUILDING
Mezi klíčové přínosy nasazení řešení SmartBUILDING patří zejména získání komplexního, uživatelsky příjemného řešení, které bylo pro stavební organizace vyvinuto na míru. Systém podporuje standardně používané odvětvové procesy a plně integruje projektově-výrobní procesy s logistikou, controllingem a účetnictvím. Navíc disponuje automatizovaným procesním zpracováním informací.

SmartBUILDING významně zkracuje doby implementace stavebních projektů a tím i značně snižuje jejich cenu. Je možné spolehlivě stanovit pevnou cenu implementačního projektu a testovací provoz zkrátit na minimum. Po efektivní implementaci je možný okamžitý start s ověřeným prototypem. Samozřejmostí je škálovatelnost celého řešení SmartBUILDING, to znamená prakticky jeho neomezený růst spolu s růstem společnosti.

Řešení společnosti SAP pro stavebnictví SmartBUILDING je možné nyní získat prostřednictvím společnosti S&T CZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).