Hlavní navigace

SmartQ - Tablet PC / Ultra Mobile PC / Mobile Internet Device

[Tisková zpráva] 14.5.2010 - Přestože výrobců, kteří po úspěšném nástupu Apple iPad, oznámili, že mají nebo vyvíjejí podobné zařízení je mnoho, na českém trhu se až do dnešního dne neobjevilo žádné zařízení spadající do nově vzniklého segmentu Tablet PC / UMPC / MID.

Sdílet

Společnost Acomp s.r.o., která je kromě jiného největším distributorem elektronických čteček knih s E-Ink technologií na českém trhu, přichází do nově vznikajícího segmentu s unikátním zařízením.

SmartQ V7
SmartQ V7 má vše, co chybí nejznámějšímu Tablet PC současnosti. Pokud se Vám zdá, že 10“ je pro Vás přiliš moc, cokoli nad půl kila příliš těžké, bez USB a SD slotu málo rozšiřitelné, s jedniným operačním systémem příliš uzavřené a navíc přiliš drahé. SmartQ V7 předčí Vaše očekávání a za to za méně než poloviční cenu konkurence.

Díky třem operačním systémům – Android / Linux Ubuntu / Windows CE 6.0, které jsou v zařízení nahrané najednou, má uživatel nekonečné možnosti využití.

SmartQ V7 dominuje 7“ dotykový LCD displej s LED podsvícením, rozlišením 800×480 a 16mil. barvami. Přístroj podporuje přehrávání Full HD videa 1080p, navíc s možností připojit externí televizi nebo monitor přes HDMI 1.3 konektor. Podporaovány jsou formáty videa AVI, MKV((XVID/px/­H.264), MOV, TS, M2TS, RM/RMVB, FLV, WMV, 3GP, MPEG, DAT, MP4. SmartQ V7 lze bezdratově připojit k počítačové síti a internetu. K tomuto účelu je integrovaná WiFi – 802.11b/g . K dispozici je také Bluetooth2.0+EDR. Pro připojení přídavných zařízení jako je klávesnice, externí síťová karta, tiskárna, flash disky nebo externí HDD slouží USB 2.0 HighSpeed OTG port.

Pokud se SmartQ V7 rozhodnete používat jako mobilní kancelář, můžete číst a editovat soubory DOC, RTF, Openoffice, Excel, HTML, TXT a další. Díky plnohodnotnému internetovému prohlížeči můžete vyhledávat informace na webu, streamovat video i přehrávat hudbu. Poslouchat internetová rádia i sledovat internetové televize. Můžete přijímat i odesílat e-maily. V případě využití jako MP3 přehrávač je možné připojit 3,5mm sluchátka nebo využít integrované stereo reproduktory na zadní straně přístroje.

SmartQ V7 funguje výborně jako čtečka elektronických knih, novin, časopisů a dalších dokumentů. Číst můžete na výšku i na šířku displeje. Podporovány jsou základní formáty jako TXT, PDF, EPUB, PRC, DOC, RTF, HTML, CHM. a další. Baterie s kapacitou 4500mAh vzdrží opravdu dlouho. Výrobcem udávanou hodnotu 7 hodin lze prodloužit díky nastavení času automatického přechodu do úsporného režimu, vypnutí WiFi nebo vypnutí celého přístroje. Přístroj tak budete moci používat mnohem déle. V7 má vnitřní pamět 2GB s možností rozšížení o 32GB pomocí SD karty. S hmotností 480g můžete mít svoji mobilní kancelář neustále u sebe.

Zaváděcí cena 4990,–Kč bez DPH
Stránky produktu již nyní na:
http://www.smar­tdevices.cz

Fotografie v tiskové kvalitě:
http://www.acom­p.cz/press/Pro­ducts_Photos/Smar­tQ-V7/index.asp

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).