Hlavní navigace

SMS na Klikniavolej.cz zcela zdarma

[Tisková zpráva] Projekt Klikniavolej.cz, patřící do rodiny serverů iDNES.cz, připravil pro své klienty mimořádnou akci. Registrovaní uživatelé s kladným kreditem mohou od čtvrtka 26. 3. do neděle 29. 3. 2009 posílat SMS zprávy zcela zdarma na jakékoliv české mobilní telefonní číslo.

Sdílet

„I když je naším primárním zaměřením přenos hlasu, rozhodli jsme se nabízet našim zákazníkům také kvalitní SMS služby. Mimořádnou akcí tak dáváme možnost všem přesvědčit se zcela zdarma o kvalitě a dostupnosti posílání SMS zpráv prostřednictvím Klikniavolej.cz," vysvětluje manažer projektu Klikniavolej.cz Jan Fencl.

Služba Klikniavolej.cz umožňuje u odeslaných SMS zpráv, oproti jiným SMS bránám, zobrazení čísla odesílatele. Příjemce tak nepozná, že uživatel odeslal SMS z internetu a může rovnou odesílateli odpovědět přímo na jeho telefonní číslo.

"Minulý měsíc jsme spustili službu Wholesale SMS, v rámci které má každý zákazník možnost profesionálního připojení na naší SMS bránu. Klikniavolej.cz například poskytuje SMS terminaci pro uživatele oblíbené aplikace Kubik SMS DreamCom,“ dodává k nabídce posílání SMS zpráv Jan Fencl.

Projekt Klikniavolej.cz, spuštěný v listopadu 2008, je alternativou pro levnější volání do zahraničí a na české pevné linky. Uživatel potřebuje pouze svůj telefon, neinstaluje speciální software, nemusí mít vysokorychlostní internetové připojení, mikrofon se sluchátky nebo IP telefon. Stačí jednoduchá registrace a pak již může využívat sazeb, které jsou oproti běžným operátorům až o devadesát procent nižší. Významné úspory nabízí nejen u vnitrostátních hovorů, ale i při volání do zahraničí, např. minuta hovoru do zemí EU nebo USA stojí 1,19 Kč včetně DPH.