Hlavní navigace

SMS z Internetu výhodněji

[Tisková zpráva]

Sdílet

SMS z internetu výhodněji – v novém roce za ještě lepší cenu!

Mobilem.cz nabízí uživatelům, aby si namixovali svůj balíček služeb, ušetřili tak na DPH a ještě pořídili SMS za nejvýhodnější cenu. Ušetřit mohou až 34%!

Praha 18/11/2003 – Společnost DCCI, provozovatel služby Mobilem.cz pro odesílání i příjem SMS z internetu, umožňuje uživatelům si online namíchat, jaké služby a v jakém množství chtějí mít ještě příští rok s 5% DPH. Každý uživatel si tedy může „do poslední SMSky“ rozhodnout, kolik chce ušetřit.

Mobilem.cz dále ještě zvýhodňuje cenu SMS a tak může uživatel i v roce 2004 odesílat SMS za cenu nižší než 1,20 včetně DPH – to znamená SMS pod magickou hranici 1 Kč bez DPH.

Mobilem.cz přichází také s novými tarify s volnými SMS a se službou MojeNej, která se na Mobilem.cz stala okamžitě hitem. „Během jednoho týdne od spuštění možnosti odesílat SMS na uživatelem vybrané číslo za pouhou 1 korunu si tuto službu aktivovalo přes polovinu uživatelů Mobilem.cz!“, dodává k tomu David Čížek, jednatel společnosti DCCI.

Zjednodušení integrace SMS komunikace pro firmy

Pro firemní využití Mobilem.cz také zveřejnila nové programové rozhraní pro odesílání a příjem SMS na bázi XML-RPC a to včetně připravených knihoven se zdrojovými kódy pro klientskou stranu. Integrace SMS komunikace do firemních systémů se tak výrazně zjednoduší a zlevní, což bývá jedním z nejčastějších důvodů, proč tento způsob komunikace dosud velké množství firem neintegrovalo do svých informačních systémů a webových služeb.

O DCCI

DCCI nabízí spolehlivé odesílání a přijímání SMS pro jednotlivce i pro podniky prostřednictvím služby Mobilem.cz. Základem služby je spolehlivá a robustní platforma pro SMS komunikaci a pro účtování využitých služeb. DCCI je na tuzemském trhu jednou z vedoucích firem v tomto segmentu. http://mobilem.cz

Bližší informace:
DCCI s.r.o.
http://mobilem.cz
info@dcci.cz
tel. +420 777 777 257

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).