Hlavní navigace

Snídaně na cestách míří do Zlína

[Tisková zpráva] Snídaně s Novou na cestách vyjede v pátek 30. října do Zlína. Živým vysíláním z baťovského města, v němž se bude i vařit, diváky provedou moderátoři Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř, o jídlo se postarají herečka Markéta Hrubešová a kuchař Radek Šubrt z pořadu Tescoma s chutí. Po skončení vysílání pak všichni ještě v rámci charitativních výjezdů Nadace Nova navštíví Dětský domov Vizovice.

Sdílet

Praha 27. října 2009 – Především jídlu a designu bude věnovaná páteční Snídaně s Novou na cestách, která tentokrát vyrazí do Zlína. V živém vysílání představí nejen celý zlínský region, ale také tajemství designu kuchyňských výrobků a doplňků.

Moderátoři Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř a Iveta Kořínková zavedou diváky tam, kde vznikají prototypy výrobků, i do místnosti s kuriózním názvem trapírna, kde se kuchyňské náčiní podrobuje zkoušce, co všechno vydrží.

Bonusem navíc bude ochutnávka jídel, které připraví moderátorka Markéta Hrubešová a kuchař Radek Šubrt z pořadu Tescoma s chutí. Ti budou celé páteční ráno během živého vysílání připravovat nejrůznější dobroty. A protože je Radek odborník na ryby, uvaří mj. rybí polévku a usmaží rybí krevety.

Součástí vysílání budou tradičně také soutěže. Každý, kdo se v pátek 30. října zúčastní živého přenosu nebo bude vysílání Snídaně s Novou sledovat na obrazovce, může vyhrát hodnotné ceny.

Po skončení živého přenosu ze Zlína, jež se bude konat v obvyklém čase od 5.59 do 8.30 hodin, pak všichni aktéři Snídaně s Novou na cestách ještě v rámci charitativních výjezdů Nadace Nova navštíví Dětský domov rodinného typu ve Vizovicích.