Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách míří na Divoký západ

[Tisková zpráva] Na Divoký západ zamíří v pátek 9. července 2010 Snídaně s Novou na cestách. Živým vysíláním z westernového městečka v jihomoravských Boskovicích provedou diváky moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha 7. července 2010 – Prázdninovou porci neobvyklých zážitků nabídne svým divákům v pátek 9. července 2010 oblíbená ranní zpravodajská a publicistická relace televize Nova Snídaně s Novou na cestách. Její štáb zamíří již podruhé na jižní Moravu, do jednoho z nejpopulárnějších westernových městeček ve střední Evropě. Přímý přenos z areálu, nabitého zábavou a dobrodružstvím, moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, hostem bude mimo jiné mladý herec Ladislav Ondřej, který ztvárňuje postavu Jakuba Mázla z oblíbeného seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2.

Westernové městečko v Boskovicích patří k největším atrakcím svého druhu u nás. Po opulentní snídani ve westernovém stylu nám jeho majitel mimo jiné řekne, kdy a proč ho začal budovat, co všechno tu diváci mohou vidět a jaký doprovodný program areál nabízí. Zhruba před třemi lety se sem natrvalo přestěhoval i známý herec Mário Kubec, kterému se tu tak zalíbilo, že se už do rušné Prahy nikdy vrátit nechce. V současnosti má na starosti divadelní představení Šaman na boskovické nové scéně, o níž prozradí nejednu zajímavost.

S kamerou nahlédneme i do kozí půjčovny, jejíž letošní celoroční výtěžek poputuje na charitativní projekt Veselá koza, který podpořili i protagonisté oblíbených seriálů TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Přímého přenosu z Boskovic se zúčastní obyvatelé domova pro osoby se zdravotním postižením, o které se stará příspěvková organizace Sociální služby Šebetov. Chybět nebude ani oblíbená ranní dětská soutěž. Po ukončení vysílání uspořádají přítomné tváře televize Nova autogramiádu.

Snídaně s Novou na cestách z westernového městečka v Boskovicích, pátek 9. července 2010 od 5.59 hodin na TV Nova. Více na www.nova.cz/snidane

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).