Hlavní navigace

Snídaně na cestách probudila O2 Sázava Fest

[Tisková zpráva] V rámci své celoroční akce Snídaně na cestách nabídla TV Nova v pátek 31. července 2009 televizním divákům přímý přenos Snídaně s Novou z hudebního festivalu pod širým nebem O2 Sázava Fest. Prázdninovým vysíláním plným zajímavostí, soutěží a her provázeli Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha – 31. července 2009 – Přímý přenos další prázdninové Snídaně na cestách se točil okolo jednoho z nejpopulárnějších hudebních festivalů, IX. ročníku O2 Sázava Fest. Vysílání z barokního zámku Kácov moderovali Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř, vstupy z pražského studia Ondřej Vodný. S informacemi o počasí diváky seznámila rosnička televize Nova Karla Mráčková.

Televizní diváky i návštěvníky, kteří si nenechali ujít přímý televizní přenos, pozdravila populární dvojice z původního sitcomu televize Nova Comeback Iva – Kristýna Leichtová a Lexa – Matouš Ruml. Přímého přenosu se zúčastnily děti z dětských domovů a prázdninových táborů z okolí. Nechyběla ani tradiční soutěž. Tentokrát však nebyla založena na otázkách a odpovědích, ale na šikovnosti soutěžících. Z velkého klání v trefování se do papírového Ozzáka vzešlo pět finalistů, kteří se utkali v běhu do schodů a současném sbírání míčků. Šanci na výhru tedy měli jen ti nejrychlejší a nejhbitější.

Exkluzivním mediálním partnerem O2 Sázavafestu je zpravodajský server tn.cz, který nabídne návštěvníkům internetového portálu přímé přenosy z některých vystoupení. Uskuteční se v pátek 31. července a v sobotu 1. srpna, vždy od 18 hodin, a budou trvat zhruba pět hodin. Moderátoři Rádia DJ Lenka Benešová a DJ Friky nám během nich nabídnou ukázky z koncertů, rozhovory s účinkujícími i pořadateli i další překvapení.

Snídaně na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni, z historické tvrze na dálnici D11 a první prázdninový den z aquaparku v Čestlicích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).