Hlavní navigace

Snídaně na cestách si vyrazila na Divoký západ

[Tisková zpráva] Westernový zážitek připravila svým divákům Snídaně s Novou na cestách. V pátek 14. srpna 2009 vysílala živě z westernového městečka v jihomoravských Boskovicích. Přímým přenosem provázeli moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha 14. srpna 2009 – Pořádnou dávku neobvyklých zážitků připravil divákům televize Nova štáb Snídaně s Novou na cestách. V pátek 14. srpna 2009 vyrazil do westernového městečka v Boskovicích. Přímý přenos z areálu, nabitého zábavou a dobrodružstvím, moderovali Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, vstupy z pražského studia Ondřej Vodný. V kostýmu hazardního hráče přinesl informace o počasí Michal Jančařík. Přímý přenos vyvrcholil soubojem o půvabnou Martu, v němž se pánové Svoboda a Jančařík vzájemně „odpráskli“.

Mimořádně zábavný byl vstup z westernového kabaretu, v němž se v dobovém kostýmu objevila i Marta Ondráčková. Přímého přenosu se zúčastnil i herec Mário Kubec, kterého Boskovice i okolní krajina tak okouzlily, že se sem před dvěma lety přestěhoval z Prahy. Další zajímavý host, sochař Martin Chmelař, prozradil, jak se rodí sochy z pískovce.

Přímého přenosu se zúčastnili klienti z boskovického denního stacionáře Betany, který poskytuje služby dětem, mládeži i dospělým s mentálními poruchami, žijícím v domácím prostředí. Kromě zážitků si odtud odvezli i dárky od televize Nova a finanční dar od westernového městečka. Přenosu se zúčastnily děti z letních táborů v okolí, pro které byla připravena řada her a soutěží. V hlavním finále se utkali dívka a chlapec o rodinný voucher na víkendový pobyt v městečku. V „ostřelování“ indiána šiškami byli oba tak dobří, že o vítězi musel rozhodnout los. Po ukončení živého vysílání uspořádaly tváře televize Nova autogramiádu a podepisovaly se úplně na všechno, dokonce i na holou kůži.

Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni, z historické tvrze na dálnici D11, z aquaparku v Čestlicích a z hudebního festivalu pod širým nebem O2 Sázava Fest v Kácově.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).