Hlavní navigace

Snídaně na cestách vyjede na O2 Sázava Fest

[Tisková zpráva] Dalším cílem, za nímž zamíří Snídaně na cestách, bude v pátek 31. července 2009 Kácov, místo konání populárního hudebního festivalu pod širým nebem O2 Sázava Fest. Festivalovým programem i zámkem Kácov nás provedou v přímém přenosu Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha 28. července 2009 – Snídaně na cestách chystá v pátek 31. července 2009 pro své diváky další velkou dávku překvapení. Tentokrát se její štáb vypraví do Kácova, kde se už ve čtvrtek naplno rozjede IX. ročník festivalu pod širým nebem O2 Sázava Fest. Přímý přenos z krásného barokního zámku, který byl letos konečně navrácen do opatrování městysu Kácov, moderují Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř, z pražského studia Ondřej Vodný. Informace o počasí divákům přinese Karla Mráčková.

Počet vstupenek, prodaných v předprodeji, potvrzuje, že by letos mohla být návštěvnost O2 Sázava Festu až dvojnásobná proti loňsku. Pro jeho návštěvníky je připraveno nejedno překvapení, jednou z hlavních hvězd bude tentokrát populární americký skladatel, producent, zpěvák a DJ Moby, jenž přijede do Kácova se svým zbrusu novým albem Wait for Me. Více nám řeknou ve vysílání Snídaně na cestách organizátoři akce.

Exkluzivním mediálním partnerem O2 Sázavafestu je zpravodajský server tn.cz, na němž budeme moci sledovat některá vystoupení dokonce živě. Přímý přenos se uskuteční v pátek 31. července a v sobotu 1. srpna, vždy od 18 hodin. Bude trvat zhruba pět hodin a provedou nás jím moderátoři Rádia DJ Lenka Benešová a DJ Friky. Můžeme se tak těšit na ochutnávku koncertů, rozhovorů s účinkujícími i pořadateli i na další překvapení. Víc už nám prozradí ve Snídani na cestách videoreportérka serveru tn.cz Kateřina Lang. Mimo jiné nám starosta Kácova Jaroslav Buchal prozradí, co konkrétně je u nich nového. Reportáž Ondřeje Špalka nás zase seznámí s turistickými cíli a unikáty Posázaví.

Televizní diváky i návštěvníky, kteří si nenechají ujít přímý televizní přenos, pozdraví populární dvojice z původního „nováckého“ sitcomu Comeback Iva – Kristýna Leichtová a Lexa – Matouš Ruml. Prozradí nám, co dělají o prázdninách, a určitě se zmíní i o natáčení.

Přímého přenosu se zúčastní děti z dětských domovů a prázdninových táborů z okolí. Nebude chybět ani soutěž, v níž čeká na vítěze mobilní telefon a další hodnotné ceny. Tentokrát však nebude založena na otázkách a odpovědích, ale na sportovních výkonech soutěžících. Po ukončení vysílání uspořádají tváře televize Nova autogramiádu.

Snídaně na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni, z historické tvrze na dálnici D11 a z aquaparku v Čestlicích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).