Hlavní navigace

Snídaně na cestách vyráží na Divoký západ

[Tisková zpráva] Na Divoký západ zamíří v pátek 14. srpna 2009 štáb Snídaně s Novou na cestách televize Nova. Živým vysíláním z westernového městečka v Boskovicích nás provedou moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha 11. srpna 2009 – Další porci neobvyklých zážitků chystá pro diváky Snídaně s Novou na cestách. V pátek 14. srpna 2009 zamíří její štáb na jižní Moravu, aby nás v přímém přenosu seznámili s jedním z nejpopulárnějších westernových městeček v Čechách. Přímý přenos z areálu, nabitého zábavou a dobrodružstvím, moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, vstupy z pražského studia Ondřej Vodný. Informace o počasí nabídne Michal Jančařík.

Westernové městečko v Boskovicích patří k největším atrakcím svého druhu u nás. Jeho majitel Luboš Procházka, který ho začal budovat už v dětství, divákům prozradí, co všechno tu mohou vidět a jaký doprovodný program areál nabízí. Jako doma tu je už dva roky i herec Mário Kubec. Poví nám, jaké to je, když se český herec přestěhuje z velkoměsta na Divoký západ. Sochař Martin Chmelař nám zase vysvětlí, jak se rodí sochy z pískovce.

Před kamerou se sejdou i minulý a současný starosta Boskovic Jaroslav Dohnal a František Severa, aby diváky společně seznámili se zajímavostmi regionu Blansko. Přímého přenosu se zúčastní klienti z boskovického denního stacionáře Betany, který poskytuje služby dětem, mládeži i dospělým s mentálními poruchami, žijícím v domácím prostředí. Po ukončení vysílání uspořádají tváře televize Nova autogramiádu. Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni, z historické tvrze na dálnici D11, z aquaparku v Čestlicích a z hudebního festivalu pod širým nebem O2 Sázava Fest v Kácově.