Hlavní navigace

Snídaně s Novou bude celý narozeninový týden soutěžit

[Tisková zpráva] V jubilejní Snídani s Novou, kterou odvysílá TV Nova ke svým šestnáctinám ve čtvrtek 4. února 2010, se setkáme s tvářemi, které zůstávají po celou dobu Nově profesně věrní. Již v pondělí 1. února však odstartuje narozeninová série soutěží o mimořádné ceny, o které budou moci bojovat diváci Snídaně s Novou v průběhu celého příštího týdne.

Sdílet

Praha 29. ledna 2010 – Výroční vydání Snídaně s Novou, která je jedním z jejich nejdéle vysílaných pořadů, vysílá TV Nova ve čtvrtek 4. února 2010, kdy si připomene šestnácté výročí prvního vysílacího dne. Ve studiu se sejdou tváře TV Nova, které spojily svůj profesní život s Novou po celou dobu její existence. V doprovodu současné moderátorské partnerky Marty Ondráčkové nás provede přímým přenosem Pavel Svoboda, který moderuje Snídani s Novou celých šestnáct let. Informace o počasí přinese Karla Mráčková.

Narozeninové vydání Snídaně s Novou přivítá řadu vzácných hostů v čele s generálním ředitelem televize Nova Petrem Dvořákem, který slavnostně rozkrojí narozeninový dort, a ředitelky marketingu Miloslavy Novákové. Ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček ukáže divákům místa, do nichž se nikdy nepodívá ani spousta zaměstnanců Novy – do režie, maskérny a odbavovacího střediska osvětlovačů a zvukařů. Na počátky první komerční televize v České republice zavzpomíná šéfrežisér Rudolf Kudrnáček, který nastoupil půl roku před prvním vysíláním a připravoval rozjezd televize Nova. Chybět nebude ani služebně nejstarší sporťák Václav Tittelbach.

Diváci Snídaně s Novou budou se svým oblíbeným pořadem slavit šestnáctiny TV Nova po celý příští týden sérií soutěží o mimořádné ceny. Šťastní výherci se mohou těšit na:

  • účast na živém vysílání Snídaně s Novou a dárkový balíček od TV Nova (pondělí 1. 2.)
  • víkendový pobyt v Tatrách s lyžováním pro dvě osoby (úterý 2. 2.)
  • tandemový seskok padákem (středa 3. 2.)
  • adrenalinové odpoledne v Hummer Centru pro tři osoby (čtvrtek 4. 3.)
  • fotografování s profesionálním vizážistou včetně zpracování fotografií (pátek 5. 2.)
  • Snídaně s Novou, každý všední den od 5:59 hodin