Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách bude vysílat z Mariánských Lázní

[Tisková zpráva] Snídaně s Novou na cestách vyjede v pátek 4. prosince 2009 do Mariánských Lázní. Živým vysíláním z proslaveného lázeňského města diváky provedou moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, o jídlo se postará v pořadu Tescoma s chutí herečka Markéta Hrubešová. Jedním z hostů bude i herečka ze seriálu Ulice Tereza Brodská. Po skončení přímého přenosu zamíří tváře televize Nova i štáb v rámci charitativních výjezdů Nadace Nova do mariánskolázeňského dětského domova Paprsek.

Sdílet

Praha 1. prosince 2009 – S jednodenním předstihem dorazí letos Mikuláš se svou nadílkou do slavného západočeského lázeňského města Mariánské Lázně. Přímý přenos z lázeňské kolonády budou moderovat Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, s předpovědí počasí seznámí diváky čertice Jana Adámková a chybět nebudou ani její pekelní druhové. Diváky, kteří zatouží zažít televizní přímý přenos na vlastní kůži, doveze na místo zdarma trolejbus č. 77, zastávka Kolonáda.

Jedním z pátečních hostů Snídaně s Novou na cestách, kteří jsou spjati s Mariánskými Lázněmi, je herečka Tereza Brodská, která ztvárňuje jednu z hlavních postav každodenního seriálu Ulice. Prozradí nám, co ji na tomto městě tolik přitahuje a proč se do něj ráda vrací. Již tradičně nebude ve vysílání chybět dětská soutěž.

Snídaně s Novou na cestách odstartuje mariánskolázeňské vánoční trhy a starosta města Zdeněk Král slavnostně rozsvítí v přímém přenosu vánoční strom. Dozvíme se řadu zajímavostí z historie Mariánských Lázní, které se mohou pochlubit více než 200letou tradicí. Nahlédneme pod pokličku lázeňství, dozvíme se o léčivých účincích místních pramenů a mimo jiné nám zazpívá i mariánskolázeňský pěvecký sbor Fontána.

Po skončení přímého přenosu uspořádají tváře televize Nova autogramiádu, po níž zamíří s mikulášskou nadílkou do mariánskolázeňského dětského domova Paprsek. Kostým Mikuláše oblékne Michal Jančařík, asistovat mu budou Marta Ondráčková jako půvabná čertice a Pavel Svoboda coby vlídný a dobrosrdečný anděl.