Hlavní navigace

Snídaně s Novou bude živě vysílat tento pátek z Frýdku-Místku

[Tisková zpráva] Na další cestu po regionech naší republiky se vydává v pátek 15. května 2009 štáb Snídaně s Novou. Přímý přenos ranní show TV Nova ze severní Moravy moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda. Poprvé Snídaně s Novou vysílala živě před měsícem z ještě zasněženého Špindlerova Mlýna.

Sdílet

Praha 13. května 2009 – Na severní Moravu zamíří v pátek 15. května 2009 štáb Snídaně s Novou, aby diváky mimo jiné zavedl prostřednictvím kamer na slavnostní otevření nové továrny na výrobu medových dortů ve Frýdku-Místku. Přímý přenos budou moderovat Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, aktuální informace o počasí přinese Michal Jančařík.

Během pořadu se představí Kristina Bastienová jako nová moderátorka odpoledních Televizních novin, se svou troškou do mlýna přijedou na „místo činu“ i sporťačka Marcela Špálovská a herec Tomáš Valík, kterého známe ze seriálu Ulice jako Richarda Zajíčka. Nebude chybět ani reportérka a moderátorka Občanského juda Pavlína Danková.

Během vysílání se dozvíme řadu nových informací o Euroregionu Beskydy. Přítomní se mimo jiné pokusí o zápis do České knihy rekordů ve velikosti medového dortu. Hosté z řad diváků, kteří se přijdou podívat na živé vysílání, si mohou zasoutěžit o exkurzi do zákulisí televize Nova. Po přímém přenosu navštíví protagonisté Snídaně s Novou Denní stacionář pro mládež s mentálním postižením „Škola života“ a Mateřskou školu se zdravotní péčí ve Frýdku Místku.