Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách u Barona Prášila

[Tisková zpráva] Do zákulisí nového muzikálu Baron Prášil zavede diváky v pátek 19. února 2010 jubilejní, desátá Snídaně s Novou na cestách. Živého vysílání z pražského Divadla Hybernia, které moderují Zora Kepková a Tomáš Krejčíř, se zúčastní mimo jiné i hvězdy projektu.

Sdílet

Praha 17. února 2010 – Tajnosti zákulisí netrpělivě očekávaného muzikálového projektu Baron Prášil odhalí divákům v pátek 19. února 2010 Snídaně s Novou na cestách. Jubilejního, desátého živého vysílání se zúčastní i hvězdy projektu Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Sabina Laurinová, Daniel Hůlka či Roman Vojtek. Přímo na jevišti pražského Divadla Hybernia je vyzpovídají moderátoři Zora Kepková a Tomáš Krejčíř, s předpovědí počasí seznámí diváky Michal Jančařík.

Muzikál Baron Prášil autorů Zdeňka Bartáka a Petra Markova je oslavou lidské fantazie, plnou citu, napětí a humoru, srozumitelnou dospělým i dětem. Zrodil se pod režijním vedením Filipa Renče, který prozradí, jak tak náročné představení vzniká. O tom, jaká úskalí museli překonávat, povypráví i známý šéf českých filmových kaskadérů Ladislav Lahoda a choreografka a moderátorka Odpoledních televizních novin TV Nova Kristýna Kloubková. Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala ze sněhem pokrytého Špindlerova Mlýna, z moravského Frýdku-Místku, ze západočeské metropole Plzeň, z historické tvrze na dálnici D11, z Čestlic nedaleko Prahy, z barokního zámku v Kácově, z jihomoravských Boskovic, z baťovského Zlína a z Mariánských Láz­ní.

Snídaně s Novou na cestách – pátek 19. února 2010 v 5:59

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).