Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vyráží do pivovaru v Českých Budějovicích

[Tisková zpráva] Do Českých Budějovic se v pátek 15. dubna 2011 vypraví se svým štábem populární ranní zpravodajský pořad Snídaně s Novou na cestách. Přímý přenos z tamního pivovaru moderují Zora Kepková a Tomáš Krejčíř. Mezi hosty nebudou chybět reprezentanti českého národního hokejového týmu!

Sdílet

Praha, 13. dubna 2011 – Do světoznámého pivovaru v Českých Budějovicích, který je dlouholetým partnerem české hokejové reprezentace i extraligy ledního hokeje, se vypraví v pátek 15. dubna 2011 populární Snídaně s Novou na cestách. V přímém přenosu mimo jiné seznámí diváky s historií i zákulisím výroby oblíbeného pěnivého moku, v doprovodu sládka nahlédne do varny, skladu chmele i sklípku a prozradí spoustu zajímavostí.

Budějovický Budweiser Budvar je oficiální pivo českého hokeje, proto mezi hosty Snídaně s Novou na cestách nebudou chybět ani zástupci českého národního hokejového týmu – obránce a dlouholetý hráč českobudějovického týmu a Mistr světa 2010 z Německa Petr Gřegořek a Milan Michálek, jenž odstartoval svou hokejovou kariéru v HC České Budějovice a letos je v nominaci na Mistrovství světa 2011 v Bratislavě.

Moderátoři přivítají mimo jiné i členy českobudějovické skupiny Satisfucktion. Přímého přenosu se budou moci zúčastnit hokejoví fanoušci i milovníci Snídaně s Novou na cestách, pro něž bude přímo na dvoře pivovaru připravena originální hokejová soutěž o atraktivní dárky, jejíž finále bude rovněž vysíláno živě.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách se již stalo tradicí. Úspěšná ranní zpravodajsko-publicistický pořad seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky a během svého putování již navštívil s kamerou zasněžený Špindlerův Mlýn i moravský Frýdek-Místek, západočeskou metropoli Plzeň, historickou tvrz na dálnici D11, barokní zámek v Kácově, baťovský Zlín, centrum Mariánských Lázní, Aquapark v Čestlicích, generální zkoušku muzikálu v Praze, westernové městečko v Boskovicích či romantický zámek Loučeň a středověké Dětenice. Společně s Talentmanií vyrazila na castingy do Plzně, Hradce Králové a Prahy, kde hledala nadané umělce-amatéry.