Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vyráží do míst, kde se natáčel film WesternStory

[Tisková zpráva] Do westernového městečka v Boskovicích vyrazí Snídaně s Novou na cestách v pátek 13. května 2011 již potřetí. Tentokrát však především proto, že se tu natáčela bláznivá westernová komedie WesternStory, jejímž hlavním mediálním partnerem je televize Nova.

Sdílet

Praha, 11. května 2011 – Snídaně s Novou na cestách nabídne svým divákům v pátek 13. května 2011 od 5.59 hodin již třetí přímý přenos z westernového městečka v moravských Boskovicích, které se těší velkému zájmu diváků. Živé vysílání z míst, v nichž byla natáčena nová česká westernová bláznivá komedie WesternStory, moderují Iveta Kořínková a Aleš Lehký.

Celé vysílání Snídaně s Novou na cestách bude tentokrát zasvěceno informacím a zajímavostem o novém filmu, jehož hlavním mediálním partnerem je televize Nova. Po téměř půlstoletí od zrodu legendární hudební komedie režiséra Oldřicha Lipského Limonádový Joe se s WesternStory konečně znovu vracejí do české filmové tvorby i drsní muži s kolty, zavěšenými proklatě nízko, a stetsony do čela, divoký kankán v zakouřeném saloonu, křehké krásky v sexy krinolínách, divocí indiáni, proradní padouši i nesmrtelní hrdinové.

Ve Snídani s Novou na cestách se o své zážitky z natáčení podělí s diváky autor námětu i hudby, scenárista a režisér v jedné osobě Vlastimil Peška, jenž se mimo jiné podílí od roku 2000 na přípravě nového programu boskovického Westernparku, či představitel hlavní role Mário Kubec. Před kamerou Snídaně s novou na cestách nebudou chybět ani jeho další herečtí kolegové, od představitele notorického sukničkáře Petra Vondráčka přes neodolatelnou krásku Veroniku Kubařovou a padoucha Pavla Zedníčka až po svérázného barmana Bohumila Klepla. Ve filmu se pak můžeme těšit na skvělé herecké výkony legendárního Pavla Landovského či populární Kristýnu Leichtovou a Matouše Rumla, které diváci televize Nova dobře znají především z úspěšného původního českého sitcomu Comeback.

Kovbojská světová premiéra WesternStory se koná v Boskovicích právě dnes. Současně vyrazí na cestu legendární Pony Express, který dopraví premiérovou kopii filmu na moravskou premiéru do Brna, která se bude konat ve čtvrtek 12. května 2011, a po týdnu strastiplného putování českým Divokým západem i na českou premiéru do Prahy.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách se již stalo tradicí. Úspěšný ranní zpravodajsko-publicistický pořad seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky a během svého putování již navštívil s kamerou zasněžený Špindlerův Mlýn i moravský Frýdek-Místek, západočeskou metropoli Plzeň, historickou tvrz na dálnici D11, barokní zámek v Kácově, baťovský Zlín, centrum Mariánských Lázní, Aquapark v Čestlicích, generální zkoušku muzikálu v Praze, romantický zámek Loučeň, středověké Dětenice či tajná zákoutí známého pivovaru v Českých Budějovicích. Společně s Talentmanií vyrazila na castingy do Plzně, Hradce Králové a Prahy, kde hledala nadané umělce-amatéry.