Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestě za vodními hrátkami

[Tisková zpráva] I když nám zatím léto příliš svých tradičních radostí nedopřává, se Snídaní na cestách se ve středu 1. července 2009 vypravíme za vodními hrátkami. Aquaparkem v Průhonicích-Čestlicích nás v přímém přenosu provedou Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha 25. června 2009 – Snídaně na cestách chystá ve středu 1. července 2009 pro své diváky hned několik překvapení najednou. Bude vysílat z aquaparku, jenž se rozprostírá na 9150 m2 v obchodní zóně Průhonice-Čestlice. Největším vodním zábavním parkem ve střední Evropě nás provedou moderátoři Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř. Během přímého přenosu se mimo jiné představí i letní dvojice mladých moderátorů Snídaně s Novou.

Pro návštěvníky, kteří touží zažít přímý televizní přenos, bude připraveno plno her a atrakcí. Ani tentokrát nebude chybět divácká soutěž, v níž čeká na vítěze poukaz pro čtyři osoby na celodenní pobyt v aquaparku včetně masáží a lázní. Vodních hrátek si užijí i děti z dětských domovů, kteří se přijedou podívat, jak se dělá přímý televizní přenos. V závěru uspořádají tváře televize Nova oblíbenou autogramiádu.

Snídaně na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni a z historické tvrze na dálnici D11.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).