Hlavní navigace

Snídaně s Novou od pondělí v novém kabátě!

[Tisková zpráva] Ze zbrusu nového studia začala vysílat dnes, v pondělí 28. února 2011, oblíbená ranní zpravodajská relace Snídaně s Novou. Pořad, který se zrodil společně s TV Nova již v únoru 1994, se tak dnes představil v nové dekoraci a s novou grafikou.

Sdílet

Praha, 28. února 2011 – Křesla ve tvaru rozvitých květů a okenní rámy, to jsou nejzásadnější vizuální prvky nového studia Snídaně s Novou. Novou podobu získalo studio pod vedením Ing.arch. Michaela Klanga. Nové Snídani přišla popřát i finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová, která právě dnes představila svůj nový videoklip Tanečnice. Přímý přenos moderovali Iveta Kořínková a Aleš Lehký.

Ranní zpravodajská relace Snídaně s Novou byla poprvé odvysílána poprvé 5. února 1994. Od té doby vysílá nepřetržitě každý všední den s výjimkou svátků. Za léta své existence zavítala do všemožných koutů naší republiky a vysílala ze všech možných míst, od dětských letních táborů přes hudební festivaly až po Pražský hrad. Představila divákům téměř 25 000 zajímavých hostů a nekonečnou plejádu oborů lidské činnosti, přinesla spoustu novinek a užitečných rad, seznámila diváky s mimořádnými událostmi. Před kamerou se postupně vystřídalo na osm desítek moderátorů, pro většinu z nich znamenal pořad odrazový můstek k dalšímu působení před kamerou.