Hlavní navigace

Snídaně s Novou představuje svůj nový hvězdný tým

[Tisková zpráva] V nové, osvěžující sestavě se představil v pondělí 7. prosince 2009 v přímém přenosu Snídaně s Novou její moderátorský tým. Posílily ho dvě nové tváře, rozhlasová moderátorka Zora Kepková a hudebník a moderátor Aleš Lehký.

Sdílet

Praha 7. prosince 2009 – Přímo během živého vysílání Snídaně s Novou v pondělí 7. prosince si současná moderátorská dvojice Iveta Kořínková – Tomáš Krejčíř naposledy odmoderovala svůj společný vstup, aby v zápětí každý z dvojice představil svého nového moderátorského partnera.

Po boku křehké Ivety Kořínkové bude nyní ranním vysíláním provázet moderátor Aleš Lehký, Tomáš Krejčíř našel novou kolegyni v mladičké rozhlasové moderátorce Zoře Kepkové. Beze změny i do budoucna zůstává osvědčený moderátorský pár Marta Ondráčková s Pavlem Svobodou.

Oba nováčci ve Snídani s Novou se narodili ve znamení Raka. Půvabná Zora Kepková pochází z Horní Břízy u Plzně. Letos odmaturovala na všeobecném gymnáziu a nyní se věnuje v rámci pomaturitního studia cizím jazykům. Déle než rok pracuje jako moderátorka v oblastním rádiu, uvádí společenské akce a chystá se na vysokou školu. Ráda tančí, miluje jízdu na motokáře a čtyřkolce a aerobic.

Na začátky Aleše Lehkého v showbyznysu dodnes vzpomínají tisíce fanynek. Člen kdysi mimořádně úspěšné chlapecké skupiny Lunetic se narodil a žije v Litvínově a stejně jako Zora přichází do televize z regionálního rozhlasového studia. Původně se vyučil kuchařem, baví ho moderování a práci v televizi považuje za logický postup v moderátorské kariéře. Miluje historické památky a turistiku.

Na moderátorskou dvojici Iveta Kořínková a Aleš Lehký se mohou diváci těšit už zítra 8. prosince. Zoru Kepkovou po boku Tomáše Krejčíře uvidí ve čtvrtek 10. prosince. Nové tváře Snídaně s Novou budou vždy po ukončení svého vysílání k dispozici na on-line rozhovoru až do 10 hodin na tn.cz.