Hlavní navigace

Snídaně s Novou přivítá Alana Wildera z Depeche Mode

[Tisková zpráva] Mimořádného hosta přivítá v pondělí 19. dubna 2010 Snídaně s Novou. Svou návštěvou poctí živé vysílání oblíbené ranní zpravodajské relace Alan Wilder, bývalý člen a kytarista legendární skupiny Depeche Mode.

Sdílet

Praha 16. dubna 2010 – Snídaně s Novou přivítá v pondělí 19. dubna 2010 ve studiu exkluzivního hosta, slavného britského kytaristu Alana Wildera, který přijíždí do Prahy se svým novým sólovým projektem Recoil. Bývalý člen jedné z nejvlivnějších hudebních formací 80. let 20. století, kultovní britské hudební skupiny Depeche Mode, představí v sobotu v pražském KC Vltavská svůj sólový projekt Recoil. V pondělí ho pak budou moci vidět na živo v oblíbené ranní zpravodajské relaci televize Nova všichni jeho fanoušci.

Alan Wilder se narodil 1. června 1959 v západním Londýně, v současnosti žije se svou družkou Hepzibah Sessou dětmi Paris a Stanley Dukem v Horshamu. Přes méně známé kapely se dostal až do Depeche Mode, kde nahradil Vince Clarka. Své jméno spojil s kapelou na třináct let. V den svých 36. narozenin skupinu opustil, aby se mohl plně věnovat vlastní tvorbě. Klávesový a studiový virtuos je propagátorem moderních technologií, proto také jeho nejnovější album subHuman přichází na trh hned v několika formátech – klasické CD, dvojvinyl a limitovaná edice CD+DVD s pětikanálovým zvukem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).