Hlavní navigace

Snídaně s Novou přivítá první dámu Livii Klausovou

[Tisková zpráva] První dámu České republiky přivítá v úterý 24. srpna 2010 v živém vysílání Snídaně s Novou. U příležitosti výročí Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových seznámí paní Klausová diváky s historií i aktuální činností fondu a bude odpovídat na jejich otázky na chatu Snídaně s Novou. Zítřejší vysílání moderují Zora Kepková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha, 23. srpna 2010 – Výročí Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových, který byl založen 25. srpna 2003, osobně připomene v úterý ráno divákům TV Nova manželka českého prezidenta Livie Klausová, která přijala pozvání do Snídaně s Novou. Na obrazovce ji budou moci vidět v 7.45 a 8.15 hodin, v mezičase bude zodpovídat divácké dotazy na chatu Snídaně s Novou. Živé vysílání moderují Zora Kepková a Tomáš Krejčíř.

Nadační fond českého prezidentského páru připravuje a podporuje projekty, které pomáhají spoluobčanům při jejich začleňování do plnohodnotného života. Jeho prioritou je především podpora různých forem vzdělávání. Pomáhá i jednotlivcům, kteří se z hlediska sociálního nebo zdravotního ocitli ve zvlášť obtížné životní situaci. Finanční prostředky, kterými fond, jsou tak zaměřeny na veřejně prospěšné účely a slouží celé společnosti.

Nejpopulárnější ranní zpravodajská a publicistická relace přivítá zítra mimo jiné i Lenku Hornovou, kreativní producentku nejúspěšnějšího seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, která se po prázdninách vrací na obrazovku. Společně s hercem Janem Šťastným šéfka seriálu prozradí, jaké převratné změny nás v právě startující nové sezóně čekají.