Hlavní navigace

Snídaně s Novou rozproudila Staromák

[Tisková zpráva] O neplánovaný rozruch se v úterý vpodvečer postarali na pražském Staroměstském náměstí moderátoři Snídaně s Novou. Na vánočním pódiu zazpívali svůj nový sváteční song s takovým úspěchem, že dokonce museli „přidávat“.

Sdílet

Praha 10. prosince 2008 – Speciální vánoční megamix připravili v rekordně krátkém čase (během tří dnů) pro letošní svátky moderátoři Snídaně s Novou. Kristina Bastien-Kloubková, Marta Ondráčková, Iveta Kořínková, Pavel Svoboda, Tomáš Krejčíř a Ondřej Vodný se v pondělí dopoledne sešli v nahrávacím studiu televize Nova. Odvážně se postavili k mikrofonům a nazpívali společnými silami svůj první song. Muziku pro ně složilo populární trio Maxim Turbulenc, které v lednu oslaví již patnáct let své existence.

V úterý odpoledne se pak moderátorská šestice vypravila do centra české metropole, aby ke svému pěveckému debutu natočila klip. Mimo jiné zamířili i na Staroměstské náměstí. A právě zde se zrodil nápad, který vynesl nečekaný úspěch. Autorský tým požádal provozovatele tamního pódia, zda mohou pořídit několik záběrů i z něj.

Šest oblíbených tváří na pódiu rozhodně nemohlo uniknout návštěvníkům Vánočních trhů 2008. Doslova během pár vteřin se Staroměstské náměstí zaplnilo davy fanoušků, kteří novácké zpěváky-amatéry povzbuzovali a odměnili jejich odvahu bouřlivým potleskem a skandováním. Moderátoři, nadšení nenadálým úspěchem, dokonce museli na žádost publika zazpívat celou písničku ještě jednou.

Pokud vám tento neobvyklý sváteční zážitek unikl, nezoufejte. Speciální „snídaňářský“ klip bude odvysílán ve Snídani s Novou v úterý 23. prosince a zařazen do programu vánočního Esa. Od 22. prosince bude zdarma ke stažení na serveru tn.cz.

Reportáž z natáčení klipu na Staroměstském náměstí najdete také na serveru tn.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).