Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vyrazila do světa fantazie s Baronem Prášilem

[Tisková zpráva] Jubilejní, desátá Snídaně s Novou na cestách zavedla diváky v pátek 19. února 2010 do pražského Divadla Hybernia, na zkoušku chystané muzikálové novinky Baron Prášil. Živého vysílání se zúčastnily i hvězdy projektu v čele s Josefem Vojtkem, Kateřinou Brožovou, Danielem Hůlkou, Šárkou Vaňkovou, Martou Jandovou, Kristinou Kloubkovou či režisérem Filipem Renčem. V originálních kostýmech moderovali Zora Kepková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha 19. února 2010 – Přímý přenos ze zkoušky nového muzikálu Baron Prášil nabídla dnes divákům televize Nova Snídaně s Novou na cestách. Jubilejní, desáté vysílání oblíbeného ranního zpravodajsko-publicistického pořadu moderovali z pražského Divadla Hybernia v originálních kostýmech Zora Kepková jako Patricie a Tomáš Krejčíř alias Baron Prášil.

Živého vysílání i následné autogramiády se zúčastnila řada hvězd projektu, mimo jiné Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Sabina Laurinová, Daniel Hůlka, Vilém Čok, Roman Vojtek, Šárka Vaňková, Marta Jandová, Tomáš Trapl či Tomáš Savka. Některá tajemství zrodu nového představení prozradili producent JUDr. Oldřich Lichtenberg, režisér Filip Renč, choreografka a moderátorka Odpoledních Televizních novin TV Nova Kristina Kloubková či šéf českých filmových kaskadérů Ladislav Lahoda.

Snídani s Novou na cestách za Baronem Prášilem si nenechaly ujít tři stovky dětí, které se po skončení přímého přenosu zúčastnily autogramiády. Zhlédnout své hvězdy na vlastní oči přišli žáci sedmi základních škol z Prahy a jižních Čech a studenti z pražského Gymnázia Pod Vyšehradem. Zúčastnili se tradiční soutěže o vstupenky na představení a dárky televize Nova. Mimořádnou událost si nenechali ujít ani členové Fanklubu Divadla Hybernia. Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už vysílala i ze sněhem pokrytého Špindlerova Mlýna, z moravského Frýdku-Místku, ze západočeské metropole Plzeň, z historické tvrze na dálnici D11, z Čestlic nedaleko Prahy, z barokního zámku v Kácově, z jihomoravských Boskovic, z baťovského Zlína a z Mariánských Láz­ní.

Více na www.nova.cz/snidane