Hlavní navigace

Snídaně s Novou vysílá záchranářský speciál

[Tisková zpráva] Podrobné nahlédnutí do světa záchranářů nabídne svým divákům v pátek 7. května 2010 oblíbená ranní zpravodajská relace Snídaně s Novou. Svou práci nám přiblíží dopravní policisté i hasiči, uvidíme nejnovější záchranářskou techniku i historické kousky. Moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha 5. května 2010 – Leckdo to už zažil, každému se to může stát. Náhle se dostane do situace, v níž je ohroženo zdraví či dokonce život, a nemusí jít jen o dopravní nehodu. V těchto situacích nastupují lidé, kterým se pomoc v krizových situacích stala profesí i posláním – záchranáři. Jejich práci přiblíží televizním divákům v pátek 7. května 2010 od 5.59 hodin Záchranářský speciál, který připravila oblíbená ranní zpravodajská relace Snídaně s Novou. Moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, informace o počasí přinese rosnička Radka Kocurová.

Diváci Snídaně s Novou uvidí, co všechno patří k výbavě policejního mobilního centra a v jakých situacích se využívá, a přímo v živém vysílání budou moci sledovat, jak to vypadá, když hasiči dorazí k autonehodě. Do vysílání zavítá i služební pes Rey, který předvede, jak v havarovaném autě najde drogy. Ani tentokrát nebude chybět tradiční dětská soutěž.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).