Hlavní navigace

Snídaně s Novou vysílala s z Aquaparku v Čestlicích

[Tisková zpráva] Na první červencový den, který přinesl krásné letní počasí, vyrazil tým Snídaně s Novou vysílat živě do Aquaparku v Čestlicích. Diváci na místě i u televizních obrazovek mohli vidět například vystoupení aquabel, módní přehlídku plavek, aquazorbing a další vodní hrátky. Prvním prázdninovým živým vysíláním Snídaně s Novou plným soutěží, vodních atrakcí a her provázeli Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř.

Sdílet

Praha 1. července 2009 – Přímý přenos první červencové Snídaně s Novou z Aquaparku v Průhonicích-Čestlicích se dnes točil kolem vodních témat. Diváci u obrazovek i návštěvníci tohoto největšího aquaparku ve střední Evropě se seznámili s novým druhem sportu, zábavy a relaxace na vodě – aquazorbingem, což je koulení na vodě ve velké nafukovací kouli ze speciálního průhledného PVC. Dozvěděli se, jak správně poskytnout první pomoc tonoucímu a co všechno by měl znát a umět ten, kdo se chce začít potápět. V ukázce synchronizovaného plavání předvedly akvabely, že ve vodě jsou jako doma, a nejnovější trendy v módě plavek prezentovaly modelky Sarah Lilian Fišerová a Romana Pavelková. Moderátoři Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř také představili své nové kolegy, letní moderátorskou dvojici Kristýnu Kociánovou a Jakuba Kotka. Oba pánové se pak na závěr náročného přímého přenosu zchladili v jednom z bazénů. Zatímco Jakub Kotek skočil do vody oblečený, Tomáš Krejčíř zvolil slušivé pruhované plavky střihu Frištenský.

Pro návštěvníky, kteří se přišli podívat, jak se dělá přímý přenos a vyzkoušet si všechny atrakce aquaparku, bylo připraveno plno her a soutěží. Ani tentokrát nechyběla divácká soutěž, jejíž vítěz získal poukaz pro čtyři osoby na celodenní pobyt v aquaparku včetně masáží a lázní. Vodních hrátek s první červencovou Snídaní na cestách si užili také děti z Dětského domova v Ústí nad Labem-Střekově.

Snídaně na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu již letos vysílala z lyžařského areálu ve Špindlerově Mlýně, z nové cukrářské výrobny ve Frýdku-Místku, z Dinoparku v Plzni, z historické tvrze na dálnici D11 a první červencový den z Aquaparku v Průhonicích-Čestlicích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).