Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vysílala ve westernovém stylu

[Tisková zpráva] Na Divoký západ zamířil v pátek 9. července 2010 štáb Snídaně s Novou na cestách. Živým vysíláním z westernového městečka v jihomoravských Boskovicích provedli diváky moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha 9. července 2010 – Již podruhé zavítal v pátek 9. července 2010 štáb Snídaně s Novou na cestách do známého westernového městečka v jihomoravských Boskovicích. Prázdninovou porci neobvyklých zážitků zprostředkovala divákům populární moderátorská dvojice Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Westernové městečko v Boskovicích patří k největším atrakcím svého druhu u nás. Prostřednictvím televizní kamery se diváci seznámili s tamními zajímavostmi, mimo jiné navštívili i kozí půjčovnu, jejíž letošní celoroční výtěžek poputuje na charitativní projekt Veselá koza. Hlavním mediálním partnerem projektu, který si klade za cíl zakoupit co nejvíc koz pro chudé africké rodiny, je televize Nova. Podporují ho tváře seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, které v Boskovicích zastoupil herec Ladislav Ondřej, představitel Jakuba Mázla z Ordinace.

Přímého přenosu se zúčastnila zhruba tisícovka návštěvníků, mezi nimiž nechyběli obyvatelé domova pro osoby se zdravotním postižením, o které se stará příspěvková organizace Sociální služby Šebetov. V areálu westernového městečka na ně čekala řada her, soutěží a cen, ve vysílání nechyběla ani oblíbená ranní dětská soutěž. Po ukončení vysílání uspořádaly tváře televize Nova autogramiádu.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. Zavedlo je již do sněhem pokrytého Špindlerova Mlýna, moravského Frýdku-Místku, západočeské metropole Plzeň, historické tvrze na dálnici D11, navštívili jsme barokní zámek v Kácově, baťovský Zlín, centrum Mariánských Lázní, Aquapark v Čestlicích, generální zkoušku muzikálu v Praze či romantický zámek Loučeň. Snídaně s Novou na cestách vyrazila společně s Talentmanií také do Plzně, Hradce Králové a Prahy, kde hledala nadané umělce-amatéry na castingy do připravované česko-slovenské televizní show.

Více na www.nova.cz/snidane

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).