Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vysílala živě z Mariánských Lázní

[Tisková zpráva] Snídaně s Novou na cestách vyrazila v pátek 4. prosince 2009 do Mariánských Lázní. Živým vysíláním přímo z historické mariánskolázeňské kolonády provedli diváky Marta Ondráčková a Pavel Svoboda. Po skončení přímého přenosu dovezly tváře televize Nova mikulášskou nadílku do mariánskolázeňského dětského domova Paprsek.

Sdílet

Praha 4. prosince 2009 – Živé vysílání ze světoznámých západočeských lázní odvysílala v pátek 4. prosince 2009 Snídaně s Novou na cestách. Populární ranní zpravodajskou relaci moderovali Marta Ondráčková a Pavel Svoboda, informace o počasí přinesla divákům Jana Adámková. V rámci přímého přenosu byly mimo jiné odstartovány i letošní mariánskolázeňské vánoční trhy a starosta města Mariánské Lázně slavnostně rozsvítil před kolonádou vánoční strom. Speciálním hostem pořadu byla herečka z každodenního seriálu Ulice Tereza Brodská. A na závěr si dva stateční koledníci vysloužili mikulášskou nadílku od moderátorů v kostýmech Mikuláše, čertů a anděla.

Přímý přenos si nenechalo ujít ani velké množství dětí. Televize Nova pro ně připravila zajímavé soutěže, v nichž se tři finalisté utkali v přímém přenosu o volné vstupenky do sportovních areálů v Mariánských Lázních. Po ukončení živého vysílání uspořádaly tváře televize Nova autogramiádu, která se těšila obrovskému zájmu.

Po autogramiádě se štáb Snídaně s Novou a tváře televize Nova vypravily s mikulášskou nadílkou do mariánskolázeňského dětského domova Paprsek. Role sv. Mikuláše se ujal Michal Jančařík, kostým anděla oblékl Pavel Svoboda, v divoké čertice se proměnily Marta Ondráčková a Jana Adámková. Děti si pro ně připravily představení, v němž předvedly, co všechno umějí. Jejich pedagogové zase předložili Knihu hříchů, podle níž představili sv. Mikuláši své svěřence. Ty nejzlobivější sice čerti na chvíli unesli, z dárečků od televize Nova se ale nakonec těšili úplně všichni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).