Hlavní navigace

Snídaně s Novou vysílala z plzeňského DinoParku

[Tisková zpráva] Do plzeňského DinoParku zavítala v pátek 5. června 2009 v rámci svých cest po republice Snídaně s Novou. Na přímý přenos, který moderovali Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř, se přišlo podívat několik set návštěvníků. Televizním divákům i návštěvníkům areálu se jako host představil populární kuchař Jiří Babica.

Sdílet

Praha 5. června 2009 – Velký zájem veřejnosti vzbudilo živé vysílání Snídaně s Novou z plzeňského DinoParku, které se uskutečnilo v pátek 5. června 2009. Do areálu, do nějž byl v rámci akce vstup zdarma, dorazilo několik set návštěvníků, které především zajímalo, jak populární ranní televizní pořad vzniká. Neobvyklou výpravu do druhohor moderovali v přímém přenosu Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř, informace o počasí přinesl divákům v pravidelných časech Michal Jančařík. Hostem živého vysílání byl Jiří Babica z úspěšného pořadu Babicovy dobroty, jenž sklidil obrovský úspěch se svou novou stylovou specialitou – Tyranosauřími steaky.

Malí návštěvníci DinoParku si užívali spoustu her a soutěží. Hlavní cenou pro dva výherce byl tentokrát den s moderátorkami Odpoledních Televizních novin Kristinou Bastienovou a Renátou Czadernovou. Na závěr uspořádali moderátoři autogramiádu a zájem byl tak obrovský, že ke konci už neměli co podepisovat. Po zakončení přímého přenosu navštívil štáb Snídaně s Novou plzeňský Domov pro osoby se zdravotním postižením Nováček.