Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vysílala živě ze zámku Loučeň

[Tisková zpráva] Romantický letní výlet dopřála televize Nova svým divákům v závěru deštivého týdne alespoň prostřednictvím Snídaně s Novou na cestách. Oblíbenou ranní zpravodajskou relaci vysílala v pátek 4. června 2010 živě ze středočeského barokního zámku Loučeň. Přímý přenos moderovali Iveta Kořínková a Aleš Lehký.

Sdílet

Praha 4. června 2010 – Do areálu barokního zámku Loučeň, který byl nedávno zpřístupněn veřejnosti po rozsáhlé rekonstrukci, pozvala v pátek 4. června 2010 televizní diváky v dalším živém vysílání Snídaně s Novou na cestách. Přímý přenos moderovali Iveta Kořínková a Aleš Lehký, s informacemi o počasí seznámila veřejnost rosnička Radka Kocurová. Ani tentokrát nechyběly populární osobnosti – do romantického areálu s rozsáhlým anglickým parkem se vypravily herečky z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Miluše Bittnerová (zdravotní sestra Eliška Slavíková) a Ivana Jirešová (barmanka Lucie Hrušková), které společně s tvářemi televize Nova uspořádaly na závěr autogramiádu.

Program vysílání byl od rána nabitý. Divákům se mimo jiné představila místní strašidla v čele s Bílou paní loučeňskou, zhlédli vystoupení skupiny historického šermu a nahlédli prostřednictvím kamery do labyrintů v parku, který je tu již deset a řadí se k českým chráněným památkám. Živého vysílání se zúčastnily i děti z Dětského domova Nymburk a několik školních tříd, které si s chutí užily spoustu her a soutěží. Hlavní cenou byl rodinný víkendový pobyt na zámku Loučeň. Pro diváky u obrazovek byla připravena tradiční dětská soutěž.

Snídaně s Novou na cestách seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. V přímém přenosu už vysílala i ze sněhem pokrytého Špindlerova Mlýna, z moravského Frýdku-Místku, ze západočeské metropole Plzeň, z historické tvrze na dálnici D11, z Čestlic nedaleko Prahy, z barokního zámku v Kácově, z jihomoravských Boskovic, z baťovského Zlína či z Mariánských Láz­ní.

Mimořádné výjezdy podnikla Snídaně s Novou na cestách v minulém týdnu roku 2010 společně s Talentmanií do Plzně, Hradce Králové a centra Prahy, aby v přímých přenosech pozvala všechny nadané umělce-amatéry na castingy do připravované česko-slovenské televizní show.

Více na www.nova.cz/snidane

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).