Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vysílala z divadelního mola muzikálu Lucrezia Borgia

[Tisková zpráva] V pátek 9. března 2012 vysílala Snídaně s Novou na cestách tentokrát z divadelních prken nového muzikálu Lucrezia Borgia. Pořad moderovala nezvyklá moderátorská dvojice Zorka Kepková a Aleš Lehký. V přímém přenosu jste mohli jako první vidět poodhalení muzikálu těsně před jeho obnovenou premiérou!

Sdílet

Populární ranní pořad Snídaně s Novou na cestách se v pátek 9. března 2012 vypravil s kamerou na divadelní molo, aby vám premiérově v přímém přenosu poodhlalil připravovaný muzikál Lucrezia Borgia těsně před jeho vlastní obnovenou premiérou. Na jevišti, v hledišti a v kostymérně pražského divadla jste mohli vidět rozhovory s režisérem Liborem Vaculíkem, Petrem Maláskem, Václavem Koptou, producentkou Emou Krahulíkovou, muzikálovými zpěváky a herci. Bára Basiková a Iva Marešová představily svou vzájemně alternující roli Lucrezia Borgia, Jiří Zonyga se představil jako Sforza a Tomáš Savka jako Juan Borgia. Přímý přenos pořadu moderovali Zorka Kepková a Aleš Lehký.

Živého vysílání se zúčastnily i děti pražských základních škol, které vytvořily úžasnou atmosféru a zaplnily celé hlediště. Tři z nich se v přímém přenosu utkaly v soutěži o atraktivní ceny. Ve finálovém souboji děti malovaly svou představu postavy Lucrezie a o vítězi rozhodl oblíbený zpěvák Tomáš Savka. Po skončení pořadu měly děti možnost setkat se s moderátory Snídaně s Novou v rámci autogramiády.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).