Hlavní navigace

Snídaně s Novou na cestách vysílala živě z pivovaru v Krušovicích

[Tisková zpráva] Do jednoho z nejstarších českých pivovarů zavedla své diváky v pátek 17. června 2011 Snídaně s Novou na cestách. Přímý přenos ze středočeských Krušovic moderovali Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Sdílet

Praha, 17. června 2011 – Do jednoho z nejslavnějších pivovarů Koruny české ve středočeských Krušovicích zavedla v pátek 17. června 2011 své diváky Snídaně s Novou na cestách. Populární zpravodajsko-publicistický pořad televize Nova, který byl vysílán v přímém přenosu z prostor pivovaru, moderovali Marta Ondráčková a Pavel Svoboda. Svůj vztah ke krušovickému pivovaru také prozradil zvláštní host vysílání, herec Leoš Noha, kterého známe mimo jiné jako klubového lékaře Adolfa Větvičku z úspěšného seriálu televize Nova Okresní přebor. Tradičně nesměla ve vysílání chybět ani oblíbená divácká soutěž. Návštěvníci živého vysílání se v ní utkali v koulení sudů na čas a čepování piva na nejpřesnější míru. Vítězové obdrželi hodnotné dárky od televize Nova a pivovaru.

V živém vysílání jsme poznali město Krušovice a jeho okolí, dozvěděli jsme se podrobnosti připraveného kulturního programu letošních nadcházejících pivních slavností. Stručnou exkurzi výrobou nabídli divákům v přímém přenosu sládek Václav Kloub, který stál u zrodu původních receptur, i současný vrchní sládek Tomáš Kosmák. Mimo jiné pivovar Krušovice ve spolupráci s partnery letos opět umožní svým příznivcům návrat do časů „starců na chmelu“. Zájemci se mohou během srpna a září účastnit nefalšované chmelové brigády a pomáhat se sběrem zeleného zlata.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách se stalo tradicí. Úspěšný ranní zpravodajsko-publicistický pořad seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. Během svého putování již navštívil s kamerou Špindlerův Mlýn, Frýdek-Místek, Plzeň, historickou tvrz na dálnici D11, zámek v Kácově, Zlín, Mariánské Lázně, Aquapark v Čestlicích, westernové městečko v Boskovicích, zámek Loučeň, Dětenice či pivovar v Českých Budějovicích.

Více na www.nova.cz/snidane

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).