Hlavní navigace

Snídaně s Novou živě z DinoParku v Plzni

[Tisková zpráva] V rámci cest po republice zavítá Snídaně s Novou v pátek 5. června 2009 do DinoParku v Plzni. Přímý přenos z unikátního zábavního parku moderují Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř. Divákům i návštěvníkům se představí kuchař Jiří Babica.

Sdílet

Praha 3. června 2009 – Unikátní výpravu do druhohor nabídne svým divákům v pátek 5. června 2009 Snídaně s Novou. V rámci cest po republice zavítá tentokrát do DinoParku v Plzni. Unikátním zábavním parkem, zobrazujícím modely pravěkých zvířat v životní velikosti v jejich přirozeném prostředí, nás provedou v přímém přenosu moderátoři Iveta Kořínková a Tomáš Krejčíř. O předpověď počasí se tentokrát postará Michal Jančařík.

V každé Snídani na cestách představuje TV Nova nějakou svou tvář. Tentokrát to bude Jiří Babica z úspěšného pořadu Babicovy dobroty. A aby byl stylový, připraví Tyranosauří steaky.

Plzeňský DinoPark, jehož letošní sezóna patří mláďatům, nabízí modely druhohorních zvířat statické i robotické, tedy pohyblivé, všechny samozřejmě ozvučené. Zaměstnanci parku nám prozradí, jak se dinosauří modely vyrábějí, kde všude u nás dinoparky jsou a jaké atrakce zde můžeme navštívit.

V živém vstupu navštíví Snídani i zástupce radnice města Plzně, které se rozhodlo bojovat o titul Evropské hlavní město kultury pro rok 2015. Získat titul mohou každoročně pouze dvě města ze zemí EU a Česká republika dostane šanci současně s Belgií.

Živé vysílání páteční Snídaně s Novou zpříjemní živá kapela Semtex. Na malé diváky, které se přijdou na přímý přenos podívat, čeká spousta her i soutěží o ceny. Cenou pro dva hlavní výherce bude tentokrát den s moderátorkami Odpoledních Televizních novin Kristinou Bastienovou a Renátou Czadernovou.

Po zakončení přímého přenosu se štáb Snídaně s Novou a přizvaní hosté již tradičně vypraví na charitativní návštěvu, tentokrát do plzeňského Domova pro osoby se zdravotním postižením Nováček.