Hlavní navigace

Společnost SOFT-TRONIK, a.s., člen skupiny Arrow ECS, oznamuje otevření Juniper Net Labu

[Tisková zpráva] Praha, Česká Republika (5. srpna 2009) – Společnost SOFT-TRONIK, a.s., člen skupiny Arrow ECS v České Republice, podnikatelského segmentu Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], oznamuje, že ve spolupráci se společností Juniper Networks, Inc. uvedla do provozu síťovou laboratoř Juniper Net Lab, která bude využívána zejména pro školení routovaných a switchovaných technologií Juniper Networks a pořádání workshopů. Novou službu ocení hlavně zákazníci z podnikové sféry provozující datová centra a poskytovatelé služeb (service providers).

Sdílet

„Zákazníkům a zájemcům o síťové technologie Juniper můžeme díky nové laboratoři Juniper Net Lab nabídnout technické konzultační služby, workshopy a školení šité na míru jejich požadavkům,“ řekl Milan Bartek, Marketing Manager, SOFT-TRONIK, a.s. „Vybudování této síťové laboratoře, která bude provozována v pražské kanceláři naší společnosti, dále upevní a zvýrazní pozici síťových řešení Juniper Networks na našem trhu.“

Juniper Networks Lab umožní modelování a demonstraci funkcí včetně QoS, multicastu, layer 2/3 VPN a MPLS s Traffic Engineering a také testování interoperability systémů různých výrobců. V oblasti switchingu je možno demonstrovat Layer 2/3 funkce, modelovat různé topologie a zákaznická řešení s ohledem na SOA, SaaS nebo si ověřit možnosti síťové virtualizace pro datová centra.

Juniper se opírá o unifikaci svých systémů, kdy všechny síťové systémy využívají jeden operační systém JUNOS se shodným ovládáním, což zákazníkům přináší jednoznačné přínosy díky rychlejšímu řešení nejrůznějších požadavků.

SOFT-TRONIK, a.s., člen skupiny Arrow ECS v České Republice je specializovaný IT distributor poskytující řešení a služby podnikové třídy se zaměřením na systémy pro ukládání dat, síťovou bezpečnost, podnikový software, virtualizaci a přístupovou infrastrukturu. Se zkušenostmi s více než devatenáctiletého působení v odvětví informačních technologií podporuje SOFT-TRONIK, a.s. resellery od úvodních konzultací, plánování, návrhu a technického zpracování až po implementaci řešení. SOFT-TRONIK, a.s. je součástí Arrow Enterprise Computing Solutions, obchodního segmentu Arrow Electronics Inc. Pro více informací navštivte www.soft-tronik.cz .

O společnosti ARROW ENTERPRISE COMPUTING SOLUTIONS
Arrow ECS, obchodní segment Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], poskytuje resellerům s přidanou hodnotou, systémovým integrátorům a nezávislým dodavatelům softwaru výpočetní produkty, služby a řešení podnikové a střední třídy. Společnost Arrow ECS sídlí v Englewoodu, Colorado a díky kancelářím ve 26 zemích spojuje zákazníky s nejpřednějšími světovými dodavateli technologií včetně HP, IBM, Sun Microsystems, EMC, NetApp, Hitachi Data Systems a dalšími vedoucími dodavateli úložných, síťových a bezpečnostních systémů a softwaru. Společnost Arrow ECS ohlásila za rok 2008 tržby v oblasti globálních podnikových výpočetních řešení 5,4 miliardy amerických dolarů. K jejím pobočkám patří Alternative Technology, Asplenium, DNS, FINOVIA, Internet Security, IPvista, ITL, LOGIX, REL a SOFT-TRONIK. Pro více informací navštivte www.arrowecs.com.

O společnosti JUNIPER NETWORKS
Juniper Networks, Inc. je vedoucí společnost na trhu vysoce výkonných sítí. Zákazníkům nabízí vysoce výkonnou síťovou infrastrukturu, která vytváří zabezpečené prostředí pro urychlené nasazení služeb a aplikací v síti, což podporuje podnikatelské aktivity náročné na vysoký výkon. Další informace můžete najít na stránkách www.juniper.net.