Hlavní navigace

SOFT-TRONIK mění svůj název na Arrow ECS

[Tisková zpráva] Praha, Ostrava, Česká republika (19. ledna 2010) – Společnost SOFT-TRONIK, působící na trhu informačních technologií jako value added distributor, mění s účinností od 1. února 2010 svůj název na Arrow ECS. SOFT-TRONIK je členem celosvětové distribuční skupiny Arrow ECS již od roku 2005. Arrow ECS je jedním z obchodních segmentů korporace Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW].

Sdílet

Mění se pouze název SOFT-TRONIK. Organizace společnosti v České republice zůstane nezměněna včetně vedení společnosti a včetně specializované podpory a schopností přizpůsobených potřebám partnerů a zákazníků společnosti na českém trhu. Arrow ECS podporuje lokální aktivity a schopnosti všech svých dceřiných společností.

“Změna našeho názvu zvýší uvědomění o silné globální pozici, kterou přinášíme našim obchodním partnerům jakožto člen prestižní skupiny Fortune 200 a přední value added distributor nejen v České republice ale i v Evropě a celosvětově,” řekl Boris Nevrlý, ředitel a dřívější spoluzakladatel společnosti SOFT-TRONIK. “Jsme hrdí na to, čeho společnost SOFT-TRONIK od svého vzniku v roce 1990 dosáhla, a změna jejího názvu je přirozeným důsledkem integrace společnosti SOFT-TRONIK se skupinou Arrow ECS následně po její akvizici. I nadále hodláme poskytovat našim zákazníkům vynikající služby a podporu.”

Společnost SOFT-TRONIK je distributor informačních technologií, který se specializuje na řešení a služby pro velké podniky a organizace zejména v oblasti ukládání dat, síťové bezpečnosti, podnikového softwaru, virtualizace a přístupové infrastruktury. V odvětví informačních technologií působí SOFT-TRONIK již 20 let a podporuje prodejce od úvodních konzultací, plánování, návrhu řešení přes inženýring až po implementaci. Další informace najdete na www.soft-tronik.cz.

O SPOLEČNOSTI ARROW ECS
Arrow ECS, obchodní segment korporace Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], poskytuje prodejcům, systémovým integrátorům a nezávislým výrobcům softwaru (ISV) produkty, služby a řešení v oblasti informačních technologií určené pro střední a velké podniky a organizace. Arrow ECS má sídlo v Englewood, USA (stát Colorado) a se svými pobočkami ve 26 zemích poskytuje zákazníkům napojení na nejlepší světové výrobce technologií. V roce 2008 vykázala společnost Arrow ECS obrat 5,4 miliard USD. K jejím dceřiným společnostem patří firmy Asplenium, DNS, FINOVIA, Internet Security, ITL, REL a SOFT-TRONIK. Další informace najdete na www.ecs.arrow.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).