Hlavní navigace

SoftBrands získává formou akvizice divizi skupiny Amadeus dodávající systémy pro řízení hotelového majetku

[Tisková zpráva] Spojením vzniká globální hráč v segmentu softwarových řešení pro pohostinský průmysl

Sdílet

PRAHA – 22. září 2010 – SoftBrands, dceřiná firma společnost Infor, největšího poskytovatele podnikového softwaru středně velkým společnostem, dnes oznámila akvizici divize systémů pro řízení majetku PMS (Property Management Systems) od skupiny Amadeus IT Group. Díky akvizici předního evropského poskytovatele PMS řešení se SoftBrands stává s instalovanou základnou více než 9 700 systémů v Americe, Evropě, na Středním východě a v Asii/Pacifiku druhým největším globálním dodavatelem v segmentu softwaru pro pohostinský (hospitality) průmysl. SoftBrands bude podporovat a udržovat existující aplikace divize Amadeus PMS, přičemž poskytne zákazníkům vše potřebné pro další rozvoj přínosů z jejich existujících softwarových řešení. Kromě toho budou mít zákazníci přístup k širokému spektru komplementárních aplikací a nejnovějších technologií.

Novinky

  • SoftBrands, dceřiná firma společnosti Infor, získává formou akvizice divizi Hotel PMS od společnosti Amadeus sídlící v Paříži s více než 4 200 klienty v Evropě a na rozvíjejících se trzích.
  • Silná přítomnost divize Amadeus PMS v regionech EMEA a Asie/Pacifik komplementárně doplní geografické pokrytí, které má SoftBrands v Americe a v Asii/Pacificku.
  • Kompletní globální pokrytí SoftBrands nyní umožní lépe vyhovět zákaznickým požadavkům, a to jak velkým mezinárodním řetězcům, tak nezávislým hotelům a skupinám.
  • SoftBrands se svým zákaznicky orientovaným přístupem k vývoji softwaru bude nadále podporovat a provádět údržbu produktů a služeb Amadeus PMS, přičemž poskytne jasnou roadmapu všem zákazníkům, kteří budou mít zájem o nejnovější technologie a komplementární produkty.
  • SoftBrands nabízí systém SoftBrands HMS založený na softwarových službách Infor ION a využívající komponentovou architekturu, která umožňuje kombinovat funkcionality k řízení agendy hostů, pokojů, rezervací, distribuce apod. Systém je postavený nad jednotnou centrální databází hostů napříč celou globální společností.
  • SoftBrands poskytne zákazníkům různé způsoby nasazení systému SoftBrands HMS, které jim dovolí využít výhod nejnovějších technologií jak formou řešení on-premise, tak prostřednictvím cloudových řešení.
  • SoftBrands nadále povede Tracy Flynn v pozici generálního manažera.
  • Značka Amadeus PMS bude co nejdříve transformována na branding SoftBrands.

Co říká Infor
„Silná přítomnost Amadeus PMS v regionu EMEA a její pokrytí na dalších trzích významně zvyšuje naši schopnost podporovat globální zákazníky a dokonale doplnit naše existující portfolio na globálním trhu,“ řekl Tracy Flynn, generální manažer skupiny Hospitality ve společnosti Infor. „HMS, nejnovější příspěvek v našem portfoliu, v sobě integruje to aktuálně nejlepší z našich řešení a dává nám možnosti podporovat současný globální trh v tomto odvětví – jak prostřednictvím zákaznických systémů tak cloudu – a rozvíjet strategii oceňovanou analytiky, odvětvovými odborníky a zákazníky. Díky této akvizici prohloubíme know-how a expertízu divize Amadeus PMS směrem k dodávkám na globální trh.

Další zdroje

  • Stránka Infor Hospitality – http://www.in­for.com/soluti­ons/hospitali­ty/
  • Stránka SoftBrands HMS – http://www.in­for.com/hospi­tality/HMS

Poznámka: k získání online obsahu může být požadována registrace

O společnosti Infor
Infor poskytuje více než 70 000 zákazníkům lepší a intenzivnější vztah se svým dodavatelem podnikového softwaru. Software Infor je možné snadno pořídit, snadno nasadit a jednoduše spravovat. Je vytvořený nikoliv pro revoluční změny ale pro postupný rozvoj. Existuje lepší způsob jak využívat podnikový software, více zjistíte na http://cz.infor­.com.