Hlavní navigace

Software Mercury pro optimalizaci podnikových technologií získal certifikaci pro podporu ITIL

[Tisková zpráva]

Sdílet

Software Mercury pro optimalizaci Podnikových technologií získal certifikaci pro podporu ITIL

Mountain View, Kalifornie – 11. srpna – Společnost Mercury Interactive Corporation, světový lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií (BTO), oznámila, že její produkty úspěšně prošly procesem certifikace Pink Elephant PinkVerify a získaly certifikaci Service Support Enhanced. Tuto certifikaci uděluje Pink Elephant, přední světová firma zabývající se nejlepšími postupy v oblasti správy informačních technologií. Jedná se o potvrzení kompatibility s předpisy ITIL (Information Technology Infrastructure Library) a zároveň o nejvyšší úroveň certifikace produktu pro správu služeb IT (ITSM).

Společnost Pink Elephant poskytuje hodnocení až pro sedm procesů ITIL – správu případů, problémů, změn, konfigurací, úrovně služeb, verzí a dostupnosti. Řešení Mercury IT Governance Center 6.0 a Mercury Business Availability Center 5.1 splnila požadavky pro všech sedm procesů a získala tak ověření Service Support Enhanced.

„Pro společnosti, které se snaží dosáhnout souladu mezi IT a svým podnikáním, je čím dál důležitější dodržovat postupy ITIL,“ řekl David Ratcliffe, prezident a generální ředitel společnosti Pink Elephant. „Oceňujeme odhodlání společnosti Mercury pomáhat zákazníkům neustále zdokonalovat procesy, dosahovat souladu IT s podnikáním a optimalizovat kvalitu aplikací v průběhu celého životního cyklu. S hrdostí přidáváme společnost Mercury na rostoucí seznam poskytovatelů certifikovaných procesem PinkVerify.“

„Firmy pomocí produktů Mercury BTO vytvářejí obecné modely správy služeb kompatibilní se směrnicemi ITIL,“ řekl Christopher Lochhead, marketingový ředitel společnosti Mercury. „Jsme odhodláni pomáhat zákazníkům řešit nejnáročnější výzvy v oblasti správy případů, problémů, změn, konfigurací, úrovně služeb a dostupnosti.“

Vedoucí pozice společnosti Mercury v oblasti řízení IT
Mercury je jednou z nejrychleji rostoucích firem na trhu řízení informačních technologií. V aktuální zprávě Magic Quadrant agentury Gartner o řešeních pro správu projektů a portfolií IT se umístila v kvadrantu lídra. Získala také nejvyšší možné hodnocení v červnové zprávě AMR Research IT Portfolio Management Report, která ji zároveň označila za tržního lídra (IT Portfolio Management Software: Clear Benefits, Converging Marketplace).

Řešení Mercury pro správu aplikací
Společnost Mercury je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů nástrojů pro správu aplikací na trhu optimalizace podnikových technologií. Její produkty pro správu aplikací pomáhají optimalizovat dostupnost a výkon rozhodujících aplikací. Mercury Business Availability Center a Mercury Managed Services pomáhají zákazníkům zajistit výkon aplikací pomocí pojetí životních cyklů.

O SPOLEČNOSTI PINK ELEPHANT
Společnost Pink Elephant je předním konzultantem a pořadatelem konferencí a školení na téma správy služeb v oblasti informačních technologií. Jako globální organizace spolupracuje s širokou řadou klientů ve veřejném i soukromém sektoru, jimž pomáhá zvyšovat kvalitu služeb IT uplatňováním osvědčených postupů včetně ITIL. Další informace najdete na webu www.pinkelephan­t.com.

O SPOLEČNOSTI MERCURY
Společnost Mercury Interactive Corporation (NASDAQ: MERQ), globální lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií, pomáhá zákazníkům optimalizovat praktickou hodnotu informačních technologií z hlediska podnikání. Společnost Mercury Interactive byla založena v roce 1989, je aktivní po celém světě a v současné době je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů podnikového softwaru. Mercury poskytuje software a služby pro řízení IT, dodávání a správu aplikací. Produkty společnosti Mercury umožňují zákazníkům po celém světě řídit priority, procesy a lidské zdroje v IT a dosahovat maximální kvality a výkonu kritických podnikových aplikací. Nabídku produktů a služeb společnosti Mercury doplňují technologie a služby jejích obchodních partnerů po celém světě. Další informace najdete na adrese www.mercury.com.

*** Mercury, Mercury Interactivea logo Mercury jsou obchodní nebo registrované obchodní značky Mercury Interactive Corporation nebo jejích poboček ve Spojených státech a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní uvedené produktové nebo firemní názvy jsou majetkem svých příslušných vlastníků a jsou uvedeny pouze kvůli jejich identifikaci. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).