Hlavní navigace

Software společnosti SPSS podporuje platformu HP Neoview

[Tisková zpráva] Praha, 27. července 2009 - Software společnosti SPSS Inc., vedoucího světového poskytovatele řešení Predictive Analytics, uspěl v testování společnosti HP. Testy potvrdily plnou kompatibilnost dataminingového nástroje PASW Modeler (dříve Clementine) a softwaru PASW Statistics (dříve SPSS Statistics) s testovanou platformu HP Neoview.

Sdílet

Certifikace softwaru PASW Modeler a PASW Statistics dává zákazníkům HP Neoview schopnost rychle budovat a hodnotit prediktivní modely a poskytovat vhodné skórování databází. HP Neoview je navržen pro zákazníky, kteří potřebují provádět strategická rozhodnutí a reagovat na obchodní události rychleji a s aktuálními a správnými informacemi.

V dnešním dynamickém a zdroji omezeném prostředí potřebují společnosti neustále zvyšovat produktivitu a urychlovat rozhodování analyzováním obrovského množství informací. Získáním hlubší informace ze strukturovaných i nestrukturovaných dat s využitím PASW Modeler a PASW Statistics mohou představitelé společností jednat efektivněji a snížit tak marketingové náklady, dále mohou navýšit počet stálých zákazníků, zvýšit cross-sell/up-sell nebo zamezit podvodným aktivitám

Portfolio produktů Predictive Analytics Software umožňuje zákazníkům jednoduše získat informace o postojích a názorech druhých lidí, predikovat budoucí události a následně na tyto události reagovat začleněním analytických výsledků přímo do obchodních procesů. Dataminigový nástroj PASW Modeler a software PASW Statistics urychlují celý dataminingový proces – od porozumění podnikání přes přístup k datům a jejich přípravu až k rozmístění modelů.

„Zákazníci mohou neustále optimalizovat obchodní výkon spojováním informací, které jsou mnohdy roztroušeny po celé organizaci, a analyzovat obrovské množství dat,“ řekl Giuliano Di Vitantonio, Business Intelligence Solutions, HP. „Kombinace Predictive Analytics Software a HP Neoview umožňuje zákazníkům lépe porozumět prostředí a predikovat budoucí chování zákazníků.“

PASW Modeler je také začleněn do produktového portfolia HP Enterprise Risk Management, které poskytuje zákazníkům lepší pohled na výnosy a produktivitu.