Hlavní navigace

Software602 Form Filler 4: Zjednodušení pro uživatele, nové funkce a možnost pracovat bez instalace programu do počítače

[Tisková zpráva] Praha (20. prosince 2010) – Společnost Software602 dnes oznámila, že Software602 Form Filler 4 je již k dispozici. Ve verzi čtyři jsou zohledněny uživatelské požadavky ze stovek projektů, které během uplynulých osmnácti měsíců společnost realizovala.

Sdílet

Nová verze má přepracova­né uživatelské roz­hraní s ovládá­ním prostřednictvím pásu karet jako je tomu v moderních kancelářských aplikacích, uživatele informuje o zabezpečení obsahu propracovaným systémem informačních oken a umožňuje řízení bezpečnostních úrovní otevíraných formulářů podobně jako internetové prohlížeče. Významnou změnou je rozšíření aplikace o „Portable“ verzi. Uživatel Windows může nainstalovat Software602 Form Filler (včetně „Portable“ verze Firefox) na bezpečné přenosné médium, kde může mít uložen i zaručený elektronický podpis. Takto vybaven může pracovat z jakéhokoliv počítače, aniž by bylo zapotřebí do něj instalovat software nebo ukládat důvěrné informace. Je tak možné vytvořit dočasnou zabezpečenou kancelář v internetové kavárně nebo kdekoliv jinde.

Uživatelé Windows získávají stažením nové verze i Software602 Print2PDF Free Edition, a tím i možnost provádět veškeré operace potřebné pro vytváření důvěryhodných elektronických dokumentů a práci s nimi: převod do PDF z libovolné aplikace, připojení jednoho i více elektronických podpisů, připojení elektronického časového razítka s využitím služby www.secustamp­.com, ověření platnosti elektronického podpisu apod.

Prostředí  Software602 Form Filler 4 je jednoduché a přehledné, že uživatel nepotřebuje zaškolení, a je bezplatně ke stažení na www.602.cz.

„Tam, kde bylo dříve zapotřebí dvou nebo tří kliknutí, tam dnes stačí jedno. Zní to jednoduše, ale je překvapivé jak v elektronických procesech hraje každé zbytečné kliknutí obrovský význam. Takové zvýšení komfortu je zároveň spojeno se zvýšením bezpečnosti a rozšířením možností. Některé z nich využije jenom část uživatelů, ale věřím, že takové funkce jako ověřování dokumentů nebo připojování časového razítka budou užitečné pro všechny,“ prohlásil člen představenstva Software602 Pavel Nemrava. „Je to krok ke světu, kde bude možné provést všechny úkony kolem elektronických dokumentů v jednom prostředí.“

Podporované o­perační systé­my:

OS Microsoft Windows: Windows XP (SP3); Windows Vista (SP1); Windows 7

OS Linux : Suse Linux Enterprise 10.3/11 (alternativně OpenSUSE 11.1, 11.2 a 11.3)

      Red Hat Enterprise Linux 5.0 (alternativní dis­tribuce Fedora 12,13 a 14)

      Ubuntu 8.04 LTS, Ubuntu 10.04 LTS, Ubuntu 9.10 a 10.10, nebo jejich

      deriváty (Kubuntu/Xubuntu)

      Distribuce vycházející z De­bian 5.0 

Mac OS (desktop) Mac OS X 10.5 (Leopard) a 10.6 (SnowLeopard)  

Podporované  webové prohlížeče

OS Microsoft Windows: Internet Explorer 7 a 8 (ActiveX), Mozilla Firefox 3, Google Chrome 7 a 8

OS Linux: Mozilla Firefox 3

Mac OS: Safari 5 

O Software602

Software602 patří ke středoevropské špič­ce v oblasti elektronizace dokumentů  a elektronizace procesů. Zákazníky společnosti Software602 jsou střední a větší organizace ve všech sektorech trhu. Firma je jedním z klíčových dodavatelů českého eGovernmentu a realizovala také stovky projektů v podnikové sféře. Svým zákazníkům dodává řešení založená na oběhu inteligentních formulářů a tvorbě elektronických dokumentů se zachováním právního účinku. Využívá k tomu nejen vlastní produkty, ale i produkty třetích stran. Těží při tom z rozsáhlých praktických zkušeností, dobré znalosti legislativy a z ověřené schopnosti řídit složité projekty, kde často spolupracuje s významnými systémovými integrátory.

Firma Software602 byla založena v roce 1991 a po celou dobu své historie patřila mezi nejvýznamnější hráče na českém trhu. Získala řadu místních i mezinárodních ocenění a je certifikována podle mezinárodní  normy řízení kvality ISO 9001:2008. Software602 působí  všude tam, kde elektronizace dokumentů a procesů pomáhá  dosáhnout obchodních a provozních cílů rychleji, efektivněji a s nižší chybo­vostí než dří­ve.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).