Hlavní navigace

SolidWorks pokračuje ve své expanzi do zemí východní

[Tisková zpráva]

Sdílet

SolidWorks pokračuje ve své expanzi do zemí východní Evropy

Unterhaching (Německo), 12. září 2001 (PROTEXT/ots) --- Společnost SolidWorks, přední výrobce kvalitních a cenově dostupných programů 3D-CAD, pokračuje ve své expanzi do východní Evropy. Firma uzavřela smlouvu o prodeji svých výrobků na Slovensku se společností Schier Technik Slovakia. Dle smlouvy bude firma Schier Technik Slovakia prodávat výrobky firmy SolidWorks na Slovensku i v České republice. Tento nový prodejce nabídne zákazníkům kompletní řešení šitá na míru jejich potřebám a technickou podporu. Společnost Schier Technik Slovakia je již třetím prodejním partnerem firmy SolidWorks na území bývalého Československa. První dvě partnerské firmy --- Ancor a TG-Numic --- prodávají výrobky firmy v České republice. Díky velkému růstu průmyslu a nových technologií v obou těchto zemích nabízejí místní trhy vysoký růstový potenciál. Společnost SolidWorks předpokládá největší růst v oblasti strojírenství a stavebnictví (2D programy) a v oblasti nástrojářského průmyslu (3D programy).

Alois Kremnitzer, generální ředitel společnosti Schier Technik Slovakia, k tomu řekl: „Ze všech dostupných programů 3D- CAD na nás program od firmy SolidWorks udělal největší dojem. Od ostatních podobných programů se odlišuje především snadností používání a tím, že umožňuje uživateli vytvářet flexibilní aplikace efektivním způsobem. Kromě toho chceme nabízet také školení pro zájemce o přechod z 2D oblasti do 3D oblasti. V současné době zatím žádná z technických univerzit v okolí neprovádí školení v používání programu SolidWorks. Přesto si myslíme, že v budoucnosti bude tento software úspěšný a bude se vyučovat na vysokých školách.“

Společnost Schier Technik Slovakia s.r.o., která má hlavní sídlo v Trenčíně, byla založena v roce 2000 jako pobočka firmy Schier Technik Wien. Mateřská společnost je partnerem mnoha významných společností z oblasti vývoje a projektování. Firma nabízí kompletní řešení pro projektování a vývoj pro malé i velké firmy.

Kontakt:

Isabelle Reich
tel. +49 89 612956–0
SolidWorks Deutschland GmbH
http://www.so­lidworks.de
http://www.so­lidworks.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).