Hlavní navigace

Songy v mateřském jazyce vyřadily ze hry další dva finalisty Česko Slovenské SuperStar

[Tisková zpráva] Včerejší Rozhodnutí druhého finálového kola Česko Slovenské SuperStar bylo opět velmi napínavé a přineslo pro mnohé nečekaný verdikt! V soutěži skončili Celeste Rizvana Buckingham a Matej Piňák, kterým se interpretace českých a slovenských hitů stala osudnou.

Sdílet

Praha, 19. dubna 2011 – Také tento víkend patřila obrazovka TV Nova LIVE přenosům druhé řady Česko Slovenské SuperStar. V neděli jsme v rámci druhého finálového kola slyšeli zpívat finálovou desítku soutěžících populární české a slovenské hity, které všichni zvládli na výbornou. Pondělní večer pak patřil dramatickému a všemi tolik obávanému Vyřazování. Včerejším verdiktem diváků, kteří mají tu moc rozhodovat o postupu finalistů do dalších finálových kol, byli překvapení i samotní moderátoři večera Leoš Mareš a Tina! Také to potvrzuje teorii, že i velký favorit soutěže a oblíbenec s velkým množstvím fanoušků může ze dne na den skončit. Nikdo nemá své místo jisté. A tak se druhé finálové Rozhodnutí stalo osudným Celeste Rizvaně Buckingham a Mateji Piňákovi.

„SuperStar pro mě znamenala velký přínos, obohatila mne o řadu zkušeností ze světa hudby i showbyznysu. Bylo mi ctí stát se finalistou této soutěže,“ řekl Matěj Piňák včera v pořadu Backstage, který po skončení Vyřazování na Nově vysílá živě česko-slovenská MTV.

Pěvecká laťka letošních finalistů je opravdu hodně vysoko, všichni jsou naprostí profesionálové a se svým zlatem v hrdle umějí dobře pracovat. Čekají nás ještě horké chvilky a okamžiky velkého překvapení, kdo z nich se stane vítězem a dosáhne vytouženého cíle – výhry 100 00 eur!

Na LIVE přenos 3. finálového kola, zaměřeného na taneční hity, se můžeme těšit v neděli 24. dubna 2011! V pondělí 25. dubna 2011 budou emoce všech na podiu i u obrazovek opět na pochodu. Čeká nás totiž nekompromisní Rozhodnutí, při němž se rozloučíme s dalším finalistou!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).