Hlavní navigace

SONICWALL přináší partnerům novou nabídku spravovaných služeb

[Tisková zpráva] Iniciativou MSP potvrzuje SonicWALL svou podporu komunity partnerů a prodejců .

Sdílet

SUNNYVALE, Kalifornie – 12. června 2009 — Společnost SonicWALL, Inc. (NASDAQ: SNWL), přední poskytovatel technologií zabezpečení sítí, oznámila iniciativu Next Generation Managed Service Provider (MSP), která má komunitě partnerů poskytnout nové lukrativní příležitosti. Nabízí flexibilitu, která odpovídá potřebám současného byznysu. V současné složité ekonomické situaci nabízí nový program společnosti SonicWALL předvídatelnost a flexibilitu, již partneři potřebují, aby byli schopni reagovat na požadavky zákazníků. Program, který stojí na robustním produktovém portfoliu společnosti, pomůže partnerům identifikovat nové příležitosti pro růst a jednat jako poskytovatelé spravovaných služeb (MSP). V tomto sektoru se totiž dá očekávat dlouhodobý růst.

Program Next Generation Managed Service Provider společnosti SonicWALL představuje špičku na trhu a stávajícím i novým partnerům SonicWALLu je zpřístupňován ve čtyřech fázích. Nyní oznámená druhá fáze navazuje na prvotní krok, který se soustředil na vytvoření robustního, oceňovaného produktového portfolia, jež usnadní vznik MSP. SonicWALL realizuje další krok, který zahrnuje sérii vzdělávacích programů složených z webových seminářů, studií a dalších školicích materiálů pro partnery. Ty osvětlují, jak se lze snadno stát poskytovatelem spravovaných služeb, a poskytují potřebný vhled a znalosti pro úspěch.

„Věříme, že teď je důležitější než kdy předtím, aby SonicWALL prohloubil svůj závazek vůči komunitě partnerů a srovnal krok s partnery, kteří se snaží úspěšně projít globální ekonomickou krizí,“ řekl Jan Sijp, ředitel podnikových programů společnosti SonicWALL. „Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabízet našim partnerům inovativní technologická řešení a zároveň jim umožňujeme rozšiřovat jejich portfolia nabídek a realizovat nové zdroje příjmů.“

SonicWALL plánuje dále využít své stávající praxe MSP a strategii Channel 2.0, a proto postupem času přidá další složky, jež posunou program MSP na další úroveň. Závěrečné dvě fáze, jež budou realizovány později v tomto roce, zahrnují zvýšenou flexibilitu pro podporu nových obchodních modelů a také podporu třetích výrobců.

„Jako stávajícího zlatého partnera společnosti SonicWALL a poskytovatele spravovaných služeb nás neustále příjemně překvapuje produktová a prodejní podpora, kterou nám SonicWALL nabízí,“ řekl Stephen Kolbe, prezident společnosti AnalySYS Enterprises Inc. „S řešením SonicWALL CDP se nám podařilo snadno transformovat z projektově založené firmy na poskytovatele spravovaných služeb. V průběhu této transformace jsme získali další zdroje příjmů a mnohé přínosy přenesli na naše zákazníky.“

Další informace naleznete na: http://www.so­nicwall.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).